WWE Monday Night RAW 04 maja 2020: Raport

Czas na kolejną dawkę emocji związaną z czerwoną tygodniówką! To już dziś Drew McIntyre będzie miał okazję zemścić się na Murphy’m na wydarzeniach z ostatniego tygodnia. Ponadto dowiemy się kto zajmie ostatnie miejsce w męskim Money In The Bank Matchu.

 

Show rozpoczyna MVP, który wita nas w najnowszym odcinku jego talk-show. Dziś jego gośćmi będą uczestniczki kobiecego Money In The Bank Matchu. W ringu pojawiają się Asuka, Shayna Baszler, oraz Nia Jax, która uważa, że jedyne czego potrzebuje, by zwyciężyć w niedzielę to dominująca siła, której ma pod dostatkiem. Shayna natomiast zauważa, że ona w przeciwieństwie do pozostałych wprowadza swoje słowa w życie. Nagle łączy ona siły z Asuką i wyrzucają Nię z ringu.

 

Money In The Bank Qualifying Gauntlet Match

Bobby Lashley vs. Titus O’ Neil

Zwycięzca – Bobby Lashley

Bobby Lashley vs. Shelton Benjamin

Zwycięzca – Bobby Lashley

Bobby Lashley vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca by DQ – Humberto Carrillo

Humberto Carrillo vs. Angel Garza

Zwycięzca – Humberto Carrillo

Humberto Carrillo vs. Austin Theory

Zwycięzca – Humberto Carrillo

Humberto Carrillo vs. A.J. Styles

Zwycięzca – A.J. Styles

Po walce Styles, który zauważa, że tym razem The Undertaker już nie wtrąci się w jego sprawy, więc zwycięstwo na najbliższej gali pay-per-view ma gwarantowane. Zamierza on zrobić w niedzielę dosłownie wszystko, by zdobyć walizkę i zapisać się złotymi literami w historii Money In The Bank.

 

W ringu znajduje się Seth Rollins, który zauważa, że jego oponent to prawdziwy wojownik jednak nie ma on cech przywódczych. Dlatego Drew nie może być mistrzem na tak trudne czasy, a oznacza to, że Seth musi poświęcić się w niedzielę dla większego dobra i odebrać mu tytuł. W jego opinii stara się on ocalić Szkota od czegoś z czym nie może walczyć.

 

Na backstage’u MVP przeprowadza rozmowę z Shanem Thorne’m oraz Brendanem Vinkiem. Ma on dla nich przygotowane ostatnie słowa wsparcia przed dzisiejszym pojedynkiem.

Na zapleczu znajduje się także Murphy, który uważa, że zwycięstwo Setha w niedzielę będzie dobre dla ich dwojga. Rollins potrzebuje tytuły, a on potrzebuje jego. Australijczyk jest także przekonany, że jest w stanie sprawić dziś niespodziankę i pokonać mistrza.

 

Tag Team Match

Brendan Vink & Shane Thorne vs. Cedric Alexander & Ricochet

Zwycięzcy – Brendan Vink & Shane Thorne

 

W ringu znajdują się The Street Profits, którzy zauważają, że znajdują się w miejscu gdzie się kiedyś poznali. Przez cały czas ich pobytu w WWE musieli oni gonić The Viking Raiders, ale dziś w końcu ich wyprzedzą

Tag Team Match

The Street Profits vs. The Viking Raiders

Zwycięzcy – The Viking Raiders

 

Na backstage’u Drew McIntyre podkreśla, że mimo tego, iż Murphy jest utalentowany to jego poświęcenia dla Setha nie jest czynnikiem, który pozwala mu ten talent rozwinąć.

Na zapleczu The Viking Raiders podkreślają, że mają oni wiele szacunku dla The Street Profits, ale nie mogą oni zaprzeczyć, iż są po prostu lepszą drużyną.

Na zapleczu jest także Aleister Black, który zastanawia się jak to jest być pochowanym kolka stóp pod ziemią. Zauważa on, że w jakiś sposób nie powstrzymało to arogancji Stylesa. Nie ma to jednak dla niego znaczenia, gdyż na Money In The Bank zamierza on i tak dokonać swego i zwyciężyć w niedzielę.

W ringu znajduje się Charlotte Flair, która zauważa, że od WrestleManii ma podwójne obowiązki. Skupia się na Io Shirai, która powinna się cieszyć, iż będzie mieć niedługo okazję pokłonić się królowej. Na arenie zjawia się Liv Morgan, która zamierza dostać się na sam szczyt niezależnie od drogi jaką będzie musiała przejść. Dlatego też zaprasza ona sędziego do ringu.

Singles Match

Liv Morgan vs. Charlotte Flair

Zwycięzca – Charlotte Flair

 

Singles Match

Drew McIntyre vs. Murphy

Zwycięzca – Drew McIntyre

Po walce zwycięzcę zaatakował Seth Rollins. McIntyre jednak poradził sobie ze swoim najbliższym oponentem. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.