WWE Friday Night SmackDown 25 września 2020: Raport

Weekend rozpoczynamy dawką cotygodniowych emocji związanymi z najnowszą niebieską tygodniówką! Tym razem oficjele postanowili nas uraczyć walką Jeffa Hardy’ego wraz z Samim Zaynem, a ponadto zostanie przeprowadzony ekskluzywny wywiad z mistrzem Universal, Romanem Reignsem!

 

Show rozpoczynamy wywiadem z uczestnikami niedzielnego Triple Threat Ladder Matchu. Corey Graves pokrótce przedstawił zasady tej walki, a następnie A.J. zarzucił swoim oponentom oszustwa. Sami jednak odbił piłeczkę oskarżając swoim niedzielnym przeciwnikom zarzucając, że nie powinni oni walczyć o mistrzostwo Interkontynentalne w trakcie jego absencji. Jeff ma już dość słownych przepychanek i zawiesza swój pas na haku. Kanadyjczyk decyduje się na taki sam krok. Ta osoba, która w niedzielę jako pierwsza ściągnie oba pasy zostanie uznana niekwestionowanym mistrzem Interkontynentalnym. Nagle z zaskoczenia Sami atakuje swoich przeciwników. Po tej sytuacji na stage wychodzi Adam Pearce, który zmienia zasady dzisiejszej walki i ustanawia ją Triple Threat Matchem.

Triple Threat Match

A.J. Styles vs Sami Zayn vs Jeff Hardy

Zwycięzca – Sami Zayn

Po walce Styles zaatakował zwycięzcę i pozował na drabinie z pasami Interkontynentalnymi.

Na backstage’u Heavy Machinery spotykają Johna Morrisona i The Miza, który podkreśla, że pragnie jedynie dać WWE Universe to na co zasługują. Tucker jednak słusznie się zastanawia dlaczego A-Lister tak chwali się swoimi świetnymi prawnikami, a mimo to nie złożyli oni podpisu na pozwie. Otis ma już tego dość i atakuje Morrisona.

 

Na arenie pojawia się Bayley, która twierdzi, że nie ma tyle wolnego czasu, by zajmować się kimś tak bezużytecznym jak Sasha. Dlatego też przechodzi do swojej niedzielnej przeciwniczki, Nikki Cross. Mistrzyni każe jej dwukrotnie się zastanowić czy brak Banks w narożniku na pewno cokolwiek zmienia. Jeżeli Bayley była w stanie zrobić swojej przyjaciółce tak okropne rzeczy, to Nikki powinna tym bardziej uważać co ją czeka w ringu.

 

Singles Match

Shinsuke Nakamura vs. Gran Metalik

Zwycięzca – Shinsuke Nakamura

 

W ringu znajduje się już Jey Uso, który pokazuje zdarzenia z zeszłego tygodnia, zastanawia się on o co chodziło jego kuzynowi na koniec walki, gdy podczas celebracji porozumiewał się w jakiś sposób z Heymanem. Jey zaprasza Romana na ring jednak w odpowiedzi dostaje wiadomość od jego menedżera. Paul gwarantuje, że jeszcze dzisiaj dojdzie do słownej konfrontacji słownej kuzynów, ale nie w tym  momencie.

 

Singles Match

King Corbin vs Matt Riddle

Zwycięzca – King Corbin

 

Singles Match

Alexa Bliss vs. Lacey Evans

Zwycięzca by DQ – Lacey Evans

Pod koniec walki pojawiła się muzyka Fienda oraz przyciemniły się światła. Spowodowało to zapalenie w głowie u Alexy pewnej lampki odpowiedzialnej za opanowanie. Bliss po tym zdarzeniu bez opamiętania atakowała swoją rywalkę po czym spokojnie, pomału odeszła na zaplecze.

 

W ringu znajdują się już wszyscy zainteresowani walki o pas Universal w niedzielę. Roman tłumaczy, iż Jey nie rozumie jaka presja wiąże się z posiadaniem tego mistrzostwa. Jak duża odpowiedzialność spoczywa na mistrzu. Ich rodzina liczy właśnie na Romana, ich rodzina jest właśnie od niego zależna, nie od Jeya, który zastanawia się co jeżeli The Big Dog się myli. Co jeżeli, rodzina potrafi sobie poradzić bez Reignsa jako twarzy federacji. Uso twierdzi, że po niedzieli będzie znany jako ten, który pokonał swego kuzyna w walce o mistrzostwo Universal. Gdy wydaje się, że to już koniec rozmowy i panowie udają się na zaplecze, Jey zostaje zaatakowany przez mistrza. W ten sposób kończymy ostatni epizod SmackDown przed nadchodzącym Clash Of Champions.