WWE Friday Night SmackDown 17 kwietnia 2020: Raport

Czas na kolejny epizod Friday Night SmackDown! To już dziś poznamy kolejnych uczestników starć o walizkę Money In The Bank, a ponadto dowiemy się czy Bayley będzie zmuszona bronić tytułu mistrzowskiego w walce z Taminą.

 

Show rozpoczynamy jednak nowym odcinkiem Moment of Bliss, gdzie dzisiejszym gościem będzie Braun Strowman. Gospodyni gratuluje mu zdobycia tytułu Universal po czym przechodzi do jego najnowszego wyzwania. Mistrz stwierdza, że jego czas spędzony w rodzinie Wyatta jest przeszłością. Mimo, iż wiele mu zawdzięcza to nie jest mu niczego winien. Braun nie ma zamiaru bawić się w jego gierki i ostrzega pretendenta przed jego siłą. Nagle w ringu pojawia się tajemniczy prezent, którym okazuje się być maska jaką Strowman przywdziewał jeszcze za czasów bycia członkiem byłej grupy Wyatta. Ponadto na arenie rozbrzmiewa śmiech Braya.

 

          Singles Match

Sasha Banks vs. Tamina

Zwycięzca – Tamina

W zwycięstwie nowej pretendtki swój udział miała również Lacey Evans, która następnie na backstage’ u wytłumaczyła, że nie ma zamiaru przestawać dopóty, dopóki jej misja się nie zakończy.

 

Singles Match

Sheamus vs. Denzel Dejournette

Zwycięzca – Sheamus

Po walce Sheamus obwiniał Michaela Cole’a za to, iż ten po jego zwycięstwach nie opisuje go w superlatywach.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Naomi vs. Dana Brooke

Zwycięzca – Dana Brooke

 

W ringu znajduje się Sonya Deville, która pragnie wytłumaczyć się Mandy z niedawnych wydarzeń. Gdy jednak ma już do tego okazję obwinia ona Rose za bycie najbardziej egoistyczną osobą jaką zna. Miała już dość bycia pomijaną i nieistotną. Ponadto Sonya obraża wygląd Mandy oraz uważa, iż ta nie została obdarzona jakimkolwiek talentem. Do pań dołącza Dolph Ziggler, który uważa, że jest lepszą partią dla Mandy niż Otis. Nagle Sonya atakuje swoją byłą przyjaciółkę. Na pomoc jej zmierza jednak jej obecny partner, który atakuje Zigglera.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Cesaro vs. Daniel Bryan

Zwycięzca – Daniel Bryan

 

Do ringu zmierzał Elias, aby zaśpiewać nam nową piosenkę z jego repertuaru. Na drodze jednak został brutalnie zaatakowany przez Corbina.

 

Triple Threat  match for the WWE SmackDown Tag Team Championship

The Miz vs. Big E vs. Jey Uso

Zwycięzca – Big E

Oznacza to, iż The New Day stali się dziś 8-krotnymi mistrzami Tag Team przez co są już tylko o krok od wyrównania rekordu The Dudley Boyz (9-krotni mistrzowie). W ten właśnie sposób kończymy dzisiejszy odcinek Friday Night SmackDown.