WWE Friday Night SmackDown 13 listopada 2020: Raport

Piątek trzynastego dla wielu z nas może być niewdzięcznym terminem…ale nie dla fanów WWE! SmackDown dziś pozwoli nam na niezapomniane wrażenia! To właśnie dziś przybliżymy się do Survivor Series oraz dowiemy się co w planach miała Carmella, atakując Sashę Banks w zeszłym odcinku.

Show rozpoczyna Roman Reigns, który zauważa, że dzięki niemu Jey Uso, z bliźniaka którego nikt nawet nie jest w stanie odróżnić, stał się main eventerem, który poprowadzi drużynę SmackDown do zwycięstwa na Survivor Series. Na tej samej gali również mistrz Universal planuje pokonać Randy’ego Ortona i udowodnić swoją dominację. Niespodziewanie na arenie zjawia się Drew McIntyre, który zapowiada, że na najbliższym odcinku Monday Night RAW dojdzie do starcia o mistrzostwo WWE pomiędzy Żmiją, a Szkotem. Dlatego też Roman nie powinien w żadnym stopniu przejmować się Ortonem. Następnie pretendent do mistrza WWE wspomina swoje dokonania z pierwszej części obecnego roku. Roman pomimo szacunku dla Drew, podkreśla, że od kiedy wrócił do WWE, to nikt już nie ogląda RAW, a oczy wszystkich fanów są skierowane – dzięki niemu – na SmackDown. W ringu zjawił się także Jey Uso, który zapewnił kuzyna, że tą sprawę załatwi. Proponuje on walkę 1 na 1 z Mcintyre’em jeszcze dzisiejszego wieczoru.

Na backstage’u Roman jest zdenerwowany zachowaniem swojego kuzyna. Mistrz podkreślił, że to on jest odpowiedzialny za tworzenie pojedynków na SmackDown.

 

W ringu Sami Zayn narzeka na fakt, iż został poinformowany o dzisiejszej walce zdecydowanie zbyt późno, przez co nie mógł się do niej porządnie przygotować. Sami zamierza jednak wykorzystać tę okazję, by zaprezentować swoje umiejętności przede wszystkim swojemu oponentowi na Survivor Series.

Intercontinental Championship Match

Sami Zayn vs. Apollo Crews

Zwycięzca – Sami Zayn

Na backstage’u dochodzi do wywiadu z Reyem Mysterio i całą jego rodziną. Luchador podkreśla, że jego dzisiejsza walka jest dla wszystkich członków rodziny Mysterio. Zatem dziś otrzymamy ostatni rozdział rywalizacji. Rey zamierza dziś wysłać Setha do piekła, czyli do miejsca gdzie już dawno powinien się znajdować.

W ringu jest już Sasha Banks, która zauważa, że to właśnie ona jest obecnie na szczycie kobiecej dywizji. Zanim jednak mistrzyni zdążyła powiedzieć coś więcej, na arenie rozbrzmiała muzyka Bayley. Niespodziewanie okazję wykorzystała Carmella, która zaatakowała Sashę od tyłu.

 

Na zapleczu Robert Roode oraz Dolph Ziggler kpią z ostatnich „osiągnięć” Otisa na jego oczach.

Singles Match

Otis vs. Dolph Ziggler

Zwycięzca – Otis

Na zapleczu Otis spotkał Chada Gable’a , który zaoferował swoją pomoc w rozwoju kariery Otisa. Planuje go nauczyć dyscypliny, by ten niszczył swoich przeciwników regularnie.

 

No Holds Barred Match

Seth Rollins vs. Rey Mysterio

Zwycięzca – Rey Mysterio

W trakcie walki Murphy zabłądził na ścieżce, którą przemierzał wspólnie z Sethem i zaatakował swojego niedawnego Mesjasza. Po walce zaś doszło do pogodzenia się rodziny Mysterio z Murphym.

 

Na backstage’u Natalya podkreśla Adamowi Pearcowi, że jest konieczna do zwycięstwa drużyny SmackDown na Survivor Series. Ten jednak nie zamierza dać jej miejsca w tej walce, jeżeli sama go sobie nie wywalczy dziś w Triple Threat Matchu.

Na backstage’u jest także poirytowany Seth Rollins, który żąda od Adama Pearca okazji, by móc się zemścić na swoim niedawnym protegowanym.

 

Fatal Four Way Match

Tamina vs. Natalya vs. Chelsea Green vs. Liv Morgan

Zwycięzca – Liv Morgan

Przed walką dowiedzieliśmy się niespodziewanie, że walka ta stała się Fatal Four Way Matchem, a do rywalizujących zawodniczek dołączyła także Chelsea Green.

 

Na backstage’u The Street Profits starają się przekonać Big E, by ten udzielił jakichś wskazówek, by pomóc wygrać drużynie SmackDown. Ten jednak nie ma w planach zdradzać swoich przyjaciół z The New Day.

 

Singles Match

Drew McIntyre vs. Jey Uso

Zwycięzca – Drew McIntyre

W trakcie walki na arenie zjawił się Roman Reigns, po walce zaś ku mistrzowi Universal skierowane były oczy McIntyre’a. Roman podkreślił, że jeżeli ma traktować Drew poważnie, ten musi wcześniej zdobyć mistrzostwo WWE. Wymianą spojrzeń obu panów kończymy dzisiejszy epizod Friday Night SmackDown.