Uwaga na Spoilery! Kontuzja wrestlerki na SmackDown, Pojedynek zapowiedziany na SmackDown, Kim jest pretendent do Cruiserweight Title?

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że Chelsea Green nabawiła się kontuzji lewego nadgarstka. Do tej nieprzyjemnej sytuacji doszło podczas piątkowego SmackDown on FOX. Green zadebiutowała na niebieskiej tygodniówce podczas Fatal Four Way Survivor Series Elimination Matchu. Jej rywalkami były: Natalya, Tamina Snuka oraz zwyciężczyni, czyli Liv Morgan. Po walce Green zamieściła zdjęcie rentgenowskie ze szpitala, w którym się znalazła:

Kolejny zwrot akcji w mojej dzisiejszej historii @WWE Jeśli zastanawiałeś się, dokąd poszłam po moim wyjściu, oto twoja odpowiedź… kolejne złamanie ręki. Nic nowego, z czym nie miałam do czynienia wcześniej! Wrócę, zanim się zorientujesz.

Warto przypomnieć, że takiej samej kontuzji Green nabawiła się 13 marca 2019 roku podczas konfrontacji z Jessi Kameą na dark matchu poprzedzającym tapingi NXT TV.

» WWE ogłosiło, że na przyszłotygodniowym WWE SmackDown on FOX odbędzie się starcie z udziałem Setha Rollinsa oraz Murphy’ego.

Wczoraj na niebieskiej tygodniówce były WWE Universal Champion został pokonany przez Reya Mysterio w No Holds Barred Matchu. Miał być, to ostatni rozdział w rywalizacji wspomnianej dwójki.

Niespodziewanie w trakcie walki Murphy odwrócił się od Rollinsa pomagając Rey’owi w odniesieniu cennego zwycięstwa. Po walce The Mysterio Family podziękowali Murphy’emu za pomoc jednocześnie Rey dał pozwolenie na zawarcie związku z jego córką – Aalyah Mysterio.

» Na ostatnim odcinku WWE 205 Live poznaliśmy nowego pretendenta do WWE NXT Cruiserweight Championship, który aktualnie jest w posiadaniu Santosa Escobara.
W Fatal 5 Way Matchu Curt Stallion pokonał Ashanta Adonisa, Augusta Greya, Tony’ego Nese oraz Ariya Daivari’ego. Wspomniana konfrontacja była jedynym pojedynkiem wyemitowanym w trakcie tygodniówki. W trakcie walki doszło do ingerencji ze strony Ever-Rise oraz The Bollywood Boyz.