Aleister Black poprosił o powrót do WWE NXT, Kolejne wieści w sprawie odejścia Vegi z WWE

Aleister Black poprosił o powrót do WWE NXT, ale jego prośba została odrzucona. W nocy na naszej stronie pojawiła się informacja o zwolnieniu żony wrestlera, czyli Zeliny Vegi. Portal PWInsider.com informuje, że zwolnienie wynika z niedawnych problemów dotyczących kontynuowania swojej działalności na platformach streamingowych, takich jak Twitch. Vega stała mocno za utrzymaniem swojego konta na Twitchu, jednak oficjele WWE byli innego zdania i chcieli, aby wszystkie osoby będące pod kontraktem zaprzestały streamowania.

W najnowszej aktualizacji @WrestleVotes informuje, że za odejściem Vegi stoi kilka innych czynników. Sporo mówi się na temat narastającej frustracji pomiędzy obiema stronami. Poniekąd wpływ na zwolnienie miało odrzucenie prośby Blacka na powrót do WWE NXT.

Po zakończeniu współpracy z WWE, Vega natychmiast powróciła na Twitcha. Niestety jest związana 90-dniową klauzulą, która uniemożliwia jej występowanie/pojawianie się w telewizji dla konkurencyjnych firm aż do połowy lutego 2021 roku.

Vega za pośrednictwem Twittera podziękowała swoim fanom za wsparcie, na jakie mogła liczyć podczas pracy w WWE:

Chcę Wam bardzo podziękować za ostatnie 3-4 lata. @WWEUniverse, to było niesamowite. Nigdy nie byłby w stanie powiedzieć, że to tylko dla mojego taty. Niektórzy ludzie we mnie nie wierzyli. Kocham was wszystkich i nie mogłabym tego zrobić bez waszego wsparcia.