WWE Friday Night SmackDown 03 kwietnia 2020: Raport

To już dziś w WWE Performance Center czeka nas ostatnia tygodniówka przed tegoroczną WrestleManią! To właśnie na niej John Cena odpowie na ostatnie zarzuty Braya Wyatta, a ponadto czeka nas najnowszy epizod MizTV.

 

Show rozpoczynają The Usos, którzy wyśmiewają prestiż MizTV, a ponadto zapowiadają, iż na WrestleManii ponownie zostaną mistrzami Tag Team na SmackDown. Następnie pojawiają się The New Day, którzy uważają, że bracia nie są w stanie tego dokonać, gdyż największa gala w roku będzie należeć do nich. Dochodzi do małej przepychanki słownej pomiędzy drużynami, którą przerywa The Miz przypominając, że to oni obronili swoje mistrzostwa na Elimination Chamber i ten sam widok czeka wszystkich w weekend. A-Lister sugeruje, iż przyjaźń ich przeciwników nie jest tak silna jak jest ona przedstawiana. Na arenie dochodzi do bijatyki z wykorzystaniem drabin, z której zwycięsko wychodzą obecni mistrzowie.

 

Triple Threat Match

Lacey Evans vs. Naomi vs. Tamina

Zwycięzca – Tamina

Do zwycięstwa Taminy przyczyniła się Bayley, która wraz z Sashą Banks zasiadały podczas walki przy stole komentatorskim. Po walce mistrzyni chciała pogratulować zwyciężczyni jednak ta zaatakowała zarówno ją jak i jej przyjaciółkę.

 

Następnie otrzymaliśmy powtórkę z pożegnalnej walki na WrestleManii 24 Rica Flaira, którą stoczył wówczas z Shawnem Michaelsem.

Na backstage’u znajduje się Otis, który dowiaduje się od Tuckera, że Mandy pytała się o niego. Następnie otrzymał on tajemniczą wiadomość opuszczając swojego przyjaciela.

Singles Match

Tucker vs. Dolph Ziggler

Zwycięzca by DQ – Tucker

Do dyskwalifikacji doprowadziło wykonanie przez Zigglera Zig Zag’a na stalowych schodach. Na arenie, by przerwać dalszy atak Dolpha pojawiają się zarówno Mandy z Sonyą jak i Otis. Niespodziewanie na telebimie pokazał się tajemniczy jegomość, który ujawnił, że prawda zostanie ujawniona. W tym momencie za jego sprawą odtworzone zostało nagranie z szatni, podczas którego okazuje się, iż tak naprawdę to Sonya stała za problemami z randką walentynkową Otisa i Mandy i to ona jest odpowiedzialna za pojawienie się Zigglera w restauracji. Po nagraniu Rose samodzielnie udała się na zaplecze.

 

Singles Match

Daniel Bryan vs. Shinsuke Nakamura

Zwycięzca by DQ – Daniel Bryan

Do dyskwalifikacji doprowadził Cesaro, który zaatakował Bryana. Po walce Szwajcar wraz z Nakamurą i Zaynem dokończyli dzieła zniszczenia na pretendencie do mistrzostwa interkontynentalnego.

 

W ringu znajduje się John Cena, który cieszy się, iż pomimo trwającej pandemii, WWE było w stanie zapewnić ciągłość swoich programów, co zwieńczy rozpoczynająca się jutro WrestleMania, która jest tak naprawdę pierwszą, na której wszystko może się wydarzyć. Ma to również swoje przełożenie na jego walkę z Brayem Wyattem, gdyż do teraz nie ma pojęcia czym jest Firefly Fun Match. John nie ma zamiaru jednak z tego powodu panikować i zamierza jutro dokończyć dzieło zniszczenia, które powinien zakończyć już sześć lat temu. Nie ma dla niego znaczenia stypulacja walki czy też przeciwnik, który nie jest nawet na poziomie pod nim. Na arenie pojawiają się maskotki znane nam z Firefy Fun House zapowiadające obecność Fienda na arenie, który zjawia się na trybunach. Dochodzi do wymiany spojrzeń między nim, a Ceną. Momentalnie jednak za plecami 16-krotnego mistrza zjawia się Bray Wyatt, który pragnie wejść do środka po czym znika z areny. W ten sposób niebieska tygodniówka żegna się z nami przed zbliżającą się wielkimi krokami WrestleManią.