Uwaga na Spoilery! Znamy rywala Goldberga na WM 36, Kulisy segmentu na SmackDown- Tajemniczy mężczyzna, Dlaczego odbędzie się WrestleMania 36?

» Federacja World Wrestling Entertainment oficjalnie ogłosiła, że Braun Strowman zastąpi Romana Reignsa w pojedynku o WWE Universal Championship, który odbędzie się podczas WrestleManii 36.

Ta walka została zapowiedziana przez Michaela Cole’a podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown on FOX. Nie było wzmianki odnośnie wycofania się Romana Reignsa, który nie zdecydował się na występ podczas największego wydarzenia w świecie wrestlingu ze względu na obawę o swoje zdrowie, co jest w pełni słuszne. Jak wiadomo Roman zmaga się z przewlekłą chorobą białaczką, w związku z czym jego układ odpornościowy jest osłabiony i bardziej podatny na wszelakie choroby.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown on FOX została zaprezentowana nowa postać, która pojawiła się na telebimie po walce Tuckera z Dolphem Zigglerem. Zakończyła się ona dyskwalifikacją w momencie, kiedy Show off użył stalowego stopnia. Tuż po walce do ringu przybyli Sonya Deville, Mandy Rose oraz Otis, aby powstrzymać byłego WWE World Heavyweight Championa. W tym momencie na telebimie pojawił się tajemniczy mężczyzna przebywający w pokoju kontroli – PRAWDA BĘDZIE SŁYSZANA.

Tajemniczy mężczyzna przemówił i zapytał ludzi, czy zwracają uwagę na słowa wypowiedziane przez niego odnośnie prawdy, po czym nacisnął przycisk odtwarzania pokazujać nam bezpośrednie zdjęcie z kamery, na której widać w jaki sposób Deville wysyła tekstową wiadomość do Otisa, która zrujnowała jego randkę z Mandy. Rose wyglądała na zaskoczoną rozwojem wydarzeń zaprezentowanych przez mężczyznę przypominającego Mustafę Aliego.

Podczas WrestleManii 36 będziemy świadkami starcia z udziałem Otisa i Dolpha Zigglera. W związku z zaistniałą sytuacją nie wiadomo, czy Mandy pojawi się w narożniku Show offa.

» Portal Sports Illustrated informuje, że do ostatniej chwili prezes WWE Vince McMahon rozważał zorganizowanie WrestleManii 36 na pustym stadionie Raymonda Jamesa w Tampie. W zeszłym tygodniu zostały nagrane tapingi WrestleManii 36 w WWE Performance Center oraz kilku nieznanych lokalizacjach poza miejscem treningowym w Orlando. Show odbędzie się dzisiaj oraz jutro, dzięki czemu fani wrestlingu będą mieć dwudniową rozrywkę. Prezes firmy wrestlingowej został zmuszony do porzucenia tego pomysłu z przyczyn niezależnych od niego. Byłoby nieciekawie, gdy rząd zezwolił WWE na zaprezentowanie największego wydarzenia w świecie wrestlingowym na pustym stadionie, podczas panującej pandemii koronawirusa. To właśnie Vince był niemalże jedyną osobą, która naciskała na zorganizowanie WrestleManii 36, ponieważ odwołanie wydarzenia byłoby niezgodne z jego etyką pracy.