Wrestlerzy CMLL wystąpią na AEW Forbidden Door 2024

W ciągu kilku poprzednich lat federacja AEW nawiązała wiele współprac z różnymi federacjami wrestlingowymi, które zazwyczaj przynosiły pozytywne rezultaty.

Na ostatnim AEW Dynamite Jon Moxley sprowokował luchadorów CMLL (Mistico, Hechicero, Volado Jr oraz Mascara Dorado), którzy wtargnęli na ring i zaatakowali byłego wrestlera WWE.

W związku z tym fani wrestlingu zaczęli się zastanawiać nad potencjalną obecnością członków CMLL na Forbidden Door 2024. Na to pytanie odpowiedzi udzielił Tony Khan w rozmowie ze SportsGrid.

Zdecydowanie chcę, aby CMLL było zaangażowane w Forbidden Door. Partnerstwo AEW/New Japan na sto procent będzie kontynuowane. Shota Umino jest niesamowity. NJPW ma świetny, młody roster. Prezes Tanahashi jest doskonałym przywódcą organizacji. Mogę powiedzieć, że właściwy człowiek na odpowiednim stanowisku. Wspaniale jest móc współpracować zarówno z NJPW, jak i CMLL. Chcę, aby federacja CMLL zaangażowała się praktycznie we wszystko, co robimy. Są świetnym partnerem i czekają nas wspaniałe miesiące.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl