Wielka walka z udziałem The Rocka i Romana Reignsa planowana przez WWE, Vince McMahon chce więcej transferów z NXT?, Zaktualizowana karta ROH Glory by Honor XVIII

» WWE omawiało ponoć ewentualny Tag Team Match w kontekście feudu Romana Reignsa z The Rockiem.

Po tym jak Jimmy Uso został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, niespodziewanie wystąpił na ostatnim SmackDown. Federacji bardzo bowiem zależy na utrzymaniu wątku rodziny Reignsa, a według informacji Wrestling Observer Newsletter obecna historia rodzinnego wątku na linii Jimmy Uso – Jey Uso – Roman Reigns jest główną częścią planów na WrestleManię 38.

Wcześniej spekulowano, że przeciwnikiem Reignsa na WrestleManii 38 lub WrestleManii 39 może być jego kuzyn, Dwayne “The Rock” Johnson. Obecnie mówi się, że jednym z rozważanych pomysłów jest starcie tag teamowe – The Rock i jeden z braci Uso vs Roman Reigns i drugi z braci Uso.

Zauważano, że celem jest zrobienie czegoś wspólnego z Rockiem i obecnym mistrzem Universal, a jeśli będzie trzeba poczynić ustępstwa z powodu Rocka i jego kariery filmowej, z obawy o potencjalne kontuzje, wtedy WWE zorganizuje Tag Team Match, tak aby Johnson był chroniony przed robieniem zbyt wiele w ringu.

Ideą takiej walki będzie utrzymanie rodzinnej historii i zdecydowanie, kto naprawdę jest wodzem plemienia – Reigns, czy Rock.

Oczywiście, singlowa walka pomiędzy tą dwójką wciąż jest priorytetem dla WWE, ale zdecydowano, że zaangażowanie The Rocka w jakiejkolwiek formie będzie najlepsze dla biznesu.

Co prawda, do WrestleManii 38 pozostało jeszcze kilka dobrych miesięcy i wszystko może się zmienić, ale na ten moment, walka tag teamowa to jeden z rozważanych pomysłów.

» Prezes WWE Vince McMahon podjął w ostatnim czasie decyzje o przeniesieniu kilku zawodników NXT do flagowych tygodniówek.

Już w zeszłym tygodniu na SmackDown zadebiutowały Shotzi i Nox, a oprócz tego, ogłoszono również rychłe pojawienie się w niebieskim brandzie Toni Storm. Co więcej, mówi się o tym, że Aliyah ma trafić wkrótce na RAW w ramach transakcji w której Mandy Rose wróciła do NXT.

Według Wrestling Observer Newsletter, Vince McMahon uważa, że w rosterach nie ma nikogo nowego i świeżego. Stąd właśnie miał pojawić się w jego głowie pomysł o przeniesieniu kilku zawodników z NXT na RAW bądź SmackDown. Równocześnie, urzędnicy WWE pracują nad tym, aby zapełniać luki w złoto-czarnym brandzie.

» Pierwsza obrona głównego tytułu mistrzowskiego ROH przez Bandido nastąpi na gali Glory By Honor XVIII. Federacja Ring of Honor ogłosiła, że jego przeciwnikiem będzie Flip Gordon, który pokonał na ostatnim PPV, EC3.

Pierwsza część ROH Glory By Honor XVIII odbędzie się w piątek 20 sierpnia. Druga, dzień później. Oba wydarzenia będą prezentowane w 2300 Arenie w Filadelfii oraz transmitowane na żywo.

Poniżej możecie zobaczyć zaktualizowane karty walk:

NIGHT ONE

ROH World Title Match
Flip Gordon vs Bandido (c)

NIGHT TWO

Steel Cage Match
Matt Taven vs Vincent
Taven’s future ROH World Title shot will be on the line.

MexiSquad (ROH World Champion Bandido & Rey Horus) vs La Facción Ingobernable (ROH World Television Champion Dragon Lee & Rush)