Co wydarzyło się podczas SmackDown 16 lipca 2021 roku?

W końcu! Ten odcinek SmackDown jest wyjątkowy z tego względu, iż na Toyota Center w Houston w końcu zagościli fani. Przez ponad rok pandemii najbardziej brakowało reakcji na żywo pasjonatów tejże rozrywki sportowej.

Prezes WWE Vince McMahon otworzył show, wychodząc i dziękując tłumowi przed rozpoczęciem show. Co więcej działo się podczas SmackDown? Zapraszamy do przeczytania raportu!

Reigns i Usos wygrywają, ale to Edge śmieje się ostatni

Edge & Mysterios vs. Roman Reigns & The Usos

Roman Reigns zaznaczył swoją dominację w całym Six-man tag team matchu. Pod koniec rywalizacji Rey Mysterio próbował wykonać 619 na Jey’u Uso, gdy Reigns złapał go w powietrzu i wyrzucił. Chwilę później Rey Mysterio został posłany na środkową linę, a Jey Uso był w stanie zapiąć Reya i zapewnić swojej drużynie zwycięstwo.
Po walce Uso zaatakowali Mysterio, a Edge uratował ich krzesłem, które trafiło zarówno Jimmy’ego jak i Jey’a. Jednak Reigns pojawił się znikąd i wymierzył Edge’owi superman punch. Z Edge’em na ziemi, Reigns chwycił stalowe krzesło. Z odwróconą uwagą Reignsa, Edge zablokował kolejny crossface. Po tym jak Reigns odklepał, Edge chwycił pas Universal i wzniósł go do góry.
W wywiadzie za kulisami po meczu Edge powiedział, że będzie musiał udać się w miejsca, w które jeszcze nie dotarł, aby pokonać Reignsa w niedzielę. W trakcie rozmowy podszedł Seth Rollins, który wyśmiał Edge’a i powiedział, że chce zobaczyć jak Rated-R Superstar pokonuje Reignsa w niedzielę. Rollins jest pewny wygrania walizki Money in The Bank i powiedział Edge’owi, że tej samej nocy wykorzysta ją na nim.

Co jeszcze wydarzyło się tego wieczoru?

* Sami Zayn wygłosił promo, w którym stwierdził, że istniał spisek, który trzymał go z dala od męskiego Money In The Bank matchu. Podczas gdy Zayn próbował porwać show, Finn Balor powrócił na SmackDown. Zayn próbował zaatakować Balora, ale Balor wiedział co chce zrobić były mistrz interkontynentalny. Balor uderzył Zayna Coup de Grace z górnej liny.

* Shotzi i Nox pokonały Natalyę i Taminę przez pinfall. Natalya chciała wykonać sharpshooter, ale została rozproszona przez uczestniczki kobiecego Money in the Bank matchu Liv Morgan i Zelinę Vegę.

* Bianca Belair pokonała Carmellę przez K.O.D i zachowała mistrzostwo kobiet SmackDown. Carmella trzymała Belair na macie i użyła przeciwko niej warkocza z włosów Belair. Gdy Belair się uwolniła, biczowała Carmellę swoim warkoczem i wykonała K.O.D.

* Cesaro pokonał Otisa przez dyskwalifikację po tym jak Chad Gable wtrącił się do meczu. Otis następnie załatwił Cesaro splash’em z górnej liny.

* Seth Rollins pokonał Big E, Kevina Owensa i King Nakamurę przez pinfall, gdy Rollins wykonał stompa na Big E, który został ułożony na drabinie. Tuż przed tym jak Rollins przypiął Big E, Owens skoczył ze szczytu drabiny prosto na stół komentatorski, gdzie leżał Nakamura. SmackDown skończyliśmy z Rollinsem na szczycie drabiny, który świętował z walizką MiTB w rękach.