WWE Friday Night SmackDown 19 marca 2021: Raport

Dzisiejszy odcinek niebieskiej tygodniówki – a jak inaczej – odbywa się w  Tropicana Field na Florydzie. Nie przedłużając, zapraszamy Was do raportu prosto ze SmackDown.

Show otwiera Bianca Belair i Sasha Banks sprzeczające się o zeszły tydzień. Belair mówi, że zgoda na obronę przed Nią Jax była złym pomysłem i nie wyjdzie tam i nie uratuje Sashy, a Banks mówi, że nie prosiłaby jej o to. Poinformowano nas, że Reginald ma dziś dzień w spa.

Match #1 
WWE SmackDown Women’s Championship
Nia Jax vs. Sasha Banks (c)

Zwyciężczyni: Sasha Banks

Dostajemy podsumowanie walki o tytuł Universal. Edge jest za kulisami. Mówi, że SmackDown to zawsze był jego dom i niektóre z najwspanialszych momentów w jego karierze miały miejsce właśnie tutaj, jak pokonanie Undertakera o tytuł World Heavyweight Championa, ale także jego najgorszy moment, konieczność zrzeczenia się tego tytułu i przejścia na emeryturę. To surrealistyczne móc walczyć tutaj ponownie, ale czuje się dobrze i naprawdę czuje, że Daniel Bryan zasługuje na uczciwą szansę na Fastlane. Czuje, że Jey Uso może być jednym z największych talentów w wrestlingu, ale nie tak długo, jak długo będzie pracował dla Romana Reignsa i wpadał w kłopoty. I dzisiaj Edge jest tym kłopotem. Seth Rollins wchodzi na arenę. Przerwa.

Po przerwie, Nia Jax i Shayna Baszler kłócą się za kulisami. Jax mówi Baszler, że jeśli będzie przegrywać ich tytuły to pójdzie po nią i żąda informacji co zamierza z tym zrobić. Shayna obiecuje, że dostanie mecz z Biancą Belair i da jej najpaskudniejsze lanie w życiu.

Seth Rollins jest w ringu i jest gotowy do wystąpienia. Mówi o rosterze przychodzącym go przywitać, bo szanują go i to co osiągają i jak odwracają się od niego plecami, co czyni ich idiotami. Mówi o Cesaro zawstydzając go trochę więcej i mówi, że w końcu zorientował się, dlaczego Cesaro jest zazdrosny o niego. Odtwarza nagranie, na którym pokonał Cesaro i śmieje się z tego, pytając go co go powstrzymuje. Mówi, że jest Sethem friggin’ Rollinsem, a Cesaro to największe marnotrawstwo potencjału w historii WWE. Wchodzi Shinsuke Nakamura. The King of Strong Style wchodzi do ringu, podczas gdy Seth próbuje mu schlebiać i uniknąć konfrontacji, a Nakamura bierze mikrofon i każe mu się zamknąć. Rollins atakuje, Shinsuke rozkłada go kopniakiem, szykuje się na Kinshasę, ale Seth ucieka! Nakamura zaprasza go do środka i Seth szarżuje, wpadając prosto na odwrotne STO, a potem na stojącą, superkick-style Kinshasę!

Komentatorzy informują nas, że Eric Bischoff został wybrany do WWE Hall of Fame 2021.

Street Profits wchodzą na arenę i mamy przerwę.

Po przerwie, Dirty Dawgz w składzie Dolph Ziggler i Robert Roode zajmują miejsca na komentatorce.

Match #2 
Dominik & Rey Mysterio vs. Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford)

Zwycięzcy: Rey & Dominik Mysterio

Po walce, Alpha Academy wchodzą na ring. Chad Gable twierdzi, że to sukces jego i jego kumpla, ale Mysterios wyciągają ich z ringu i biją ich!

Match #3 
Alpha Academy (Chad Gable & Otis) vs. Dominik & Rey Mysterio

Street Profits dołączają do Dirty Dawgz przy komentatorach.

Zwycięzcy: Alpha Academy

Sami Zayn rozmawia ze swoją ekipą dokumentalistów, gdy pojawia się Kevin Owens. Sami pyta go, czy myślał o tym, o co zapytał w zeszłym tygodniu, o byciu w dokumencie i KO mówi, że nadal nie jest pewien. Zayn próbuje namówić go do tego, Kev nie kupuje tego, a Sami po prostu prosi go, aby przyszedł do ringu na jego walce dziś wieczorem, aby złagodzić swoje obawy. Owens się zgadza.

Daniel Bryan wchodzi do ringu i mamy przerwę.

Daniel Bryan mówi o main evencie. Jeśli Jey Uso wygra, to wiemy dokładnie co dostaniemy – zrobi wszystko co w jego mocy, by Roman Reigns wygrał, a gdyby był mistrzem za jakiego się uważa, to nie potrzebowałby tej pomocy. Edge z kolei jest Ultimate Opportunistą i zrobi wszystko by dostać to czego chce, a tym wydaje się być pojedynek jeden na jednego z Romanem Reignsem na WrestleManii. On to rozumie. Rozumie dlaczego. Edge nie chce z nim walczyć i uważa, że może pokonać Reignsa, ale różnica między nimi jest taka, że Dan wie, że może pokonać Reignsa i zamierza to udowodnić na Fastlane. Wchodzi Roman Reigns, w towarzystwie Paula Heymana. Może sobie poradzić z tym, że Bryan źle się przedstawia, ale nie będzie znosił kłamstw na jego temat, a na Fastlane nie ma szans na taping. Bardziej prawdopodobne jest, że Dan wystrzeli piorun z dupy lub wyrosną mu skrzydła jak ptak i odleci. Nikt nigdy go nie odklepał, a on wolałby stracić rękę lub umrzeć w ringu niż odklepać kogoś takiego jak Bryan. Dan mówi, że każdy myśli, że nie może być „tapped” dopóki nie dostają „tapped”, on ma zamiar złamać go z jego przekonań i złudzeń i wszystkiego, co jest. Przechodzimy na przerwę.

Match #4
Sami Zayn vs. King Baron Corbin

Zwycięzca: King Baron Corbin

Sami po meczu rozmawia z KO, który mówi mu, że musi sobie odpuścić, a Zayn bierze to za zdradę i tupie nogami… HELLUVA KICK! Sami krzyczy na niego, mówiąc mu, że jest ślepy i myślał, że był mądrzejszy niż to.

Widzimy Apollo Crewsa i Big E i idziemy do przerwy.

Wracamy z reklamy, pojedynek Seth Rollins vs. Shinsuke Nakamura zostaje dodany do karty Fastlane.

Big E i Apollo Crews mają wywiad przez satelitę. E śmieje się z pomysłu uregulowania ich różnic, mówiąc, że to koniec, a jeśli Crews chce rozmawiać o pojednaniu, wszystko, o czym chce rozmawiać, to zemsta. Ma dwa dni do Fastlane i gdyby był nim, wykorzystałby te dwa dni, by docenić rześkość marcowego powietrza, normalne funkcjonowanie swoich kończyn, bo jego najbliższa przyszłość jest ponura. W niedzielę zachowa on Intercontinental Championship, bez dwóch zdań, a Apollo dostanie wszystko na co zasługuje. Crews mówi, że zastanowiłby się dwa razy, zanim odniósłby się z takim szacunkiem do nigeryjskiej rodziny królewskiej i przypomina mu to stare nigeryjskie przysłowie, które jego pradziadek, król ludu Tiv, powtarzał ludziom – jeśli wypełnisz usta brzytwą, będziesz pluł krwią. Zamierza złamać Big E  twarz i sprawić, że zobaczy w nim nigeryjskiego wojownika, a on w końcu dostanie to, na co zasłużył. Jego przodkowie będą patrzeć jak stoi nad zmasakrowanym ciałem E jako nowy Intercontinental Champion. Big wstaje i mówi, że nie ma mowy, żeby czekał do niedzieli, za kulisami szuka Apollo, wsiadając do wózka golfowego i jadąc przez arenę. Crews idzie za kulisy wołając E, ale ten błaga i ucieka, gdy Big wjeżdża w niego wózkiem! Rozbija się, a Big wysiada i bije Apollo!

Bianca Belair wchodzi, by wysłać nas na przerwę.

Match #5
Bianca Belair vs. Shayna Baszler

Zwyciężczyni: No-contest, z powodu ataku Natalyi i Taminy

Nattie i Tamina wyciągają Shaynę Baszler z ringu i wrzucają ją na stół komentatorski! Nawiązuje się niezła bijatyka.

Dostajemy pakiet wideo podsumowujący przejście Edge’a na emeryturę w 2011 roku. Edge wchodzi na arenę, by wysłać nas na przerwę.

Match #6 
Edge vs. Jey Uso

Jako komentator – Daniel Bryan

Zwycięzca: Edge

Po walce, pojawia się Roman Reigns i wykonuje spear na Edge! Reigns zwraca swoją uwagę na Daniela Bryana, który pyta, czy chce być poddany teraz. Spear na Bryanie! Roman trzyma Universal Championship wysoko nad leżącym Bryanem.

Na dzisiaj to tyle. Zapraszamy na raport z RAW!