Ważna informacja dla fanów AJ Stylesa oraz jego przyszłości na SmackDown, Sin Cara przedłużył kontrakt z WWE, Adam Rose przechodzi na emeryturę

» Były WWE Champion AJ Styles za pośrednictwem Twittera poinformował, że podpisał nowy kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, tak więc fani, którzy chcieli zobaczyć fenomenalnego w All Elite Wrestling będą musieć jeszcze trochę poczekać. Przy okazji AJ pochwalił się także powitaniem nowego domownika:

» Portal Superluchas informuje, że nową trzyletnią umową z federacją World Wrestling Entertainment związał się Sin Cara, który w ostatnim czasie był niewidoczny ze względu na uraz, z jakim się zmaga. Warto zaznaczyć, że swój ostatni występ zanotował 5 sierpnia 2018 roku, na live evencie w Albany Civic Center, gdzie udało mu się odnieść zwycięstwo w konfrontacji z Aidenem Englishem.

» Były WWE Superstar Adam Rose za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że wypełni swoje zobowiązania względem występów dla niezależnych organizacji, a następnie przejdzie na emeryturę. Warto przypomnieć, że w 2016 roku Rose zdecydował się na odejście z WWE, ponieważ jego postać została przekształcona nie w taki sposób, jak sam tego oczekiwał. Przez 4 lata(2010-2014) pracował w NXT jako Leo Kruger jednak także nie udało mu się wkupić w łaski oficjeli WWE i nie otrzymał znaczącego pushu.