Vince McMahon opuścił nagrania WWE TV pierwszy raz od premiery ThunderDome, WWE rozważa przywrócenie Tribute To The Troops, Lance Archer wyjawił dlaczego “wszyscy umierają”, Cody Rhodes po zakończeniu kariery chce zostać senatorem!

» Prezes i dyrektor generalny WWE, Vince McMahon, podobno przegapił piątkowe SmackDown na FOX, o czym poinformował Ringside News. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego Vince nie był obecny na SmackDown, ale PWInsider informuje, że było to pierwsze nagranie, którego przegapił od czasu wprowadzenia ThunderDome pod koniec sierpnia. Starszy wiceprezes WWE Bruce Prichard podobno nadzorował piątkową transmisję telewizyjną. Prichard jest również dyrektorem wykonawczym RAW i SmackDown. McMahon ponownie wziął udział w zeszłej nocy na RAW w Amway Center i prowadził program.

» WWE zorganizowało Tribute To The Troops w zeszłym roku, ale nie wyemitowano go w telewizji. Obecnie toczy się wewnętrzna rozmowa na temat przywrócenia wydarzenia jako “special event”. Jak podaje PW Insider, w federacji toczą się obecnie rozmowy o wyemitowaniu kolejnego specjalnego odcinka Tribute To The Troops. Rozmowy te rozpoczęły się w zeszłym tygodniu. Firma emitowała Tribute The Troops od 2003 do 2018 roku, ale pominęli to w zeszłym roku pomimo zorganizowania gali. Nie ma żadnych informacji na temat tego, gdzie WWE mogłoby mieć możliwość zorganizowania tego wydarzenia biorąc pod uwagę obecną sytuację pandemiczną. WWE organizowało imprezy Tribute To The Troops w kraju i za granicą. Byli w Afganistanie i Iraku. W innych latach wybierali bazy w Stanach Zjednoczonych. Jeśli WWE będzie chciało w tym roku zorganizować Tribute To The Troops, będą musieli się pośpieszyć, ponieważ gala zawsze odbywała się w okresie świątecznym.

» Sformułowanie Lance’a Archera jest dość trudne do zignorowania, ponieważ „wszyscy umierają”. Nie przestawał przypominać ludziom o ich własnej śmiertelności, kiedy przyszedł do AEW, a za tym, jak doszedł do tego hasła, kryje się spora historia. Podczas rozmowy z Chrisem Van Vlietem Lance Archer ujawnił, jak doszło do jego sloganu. Nie miał problemu z wyjaśnieniem podstawowego znaczenia tych słów, ponieważ teraz ryzykuje, kopiąc tyłek i później przepraszając.

W wyrażeniu „Everybody Dies” kryje się jakieś znaczenie, które oznacza, że ​​kariera każdego kończy się w pewnym momencie. Miałem szczęście i błogosławieństwo od ponad 20 lat i nadal jestem silny i na najwyższym poziomie z czołową fiederacją w branży wrestlingu, ale w pewnym momencie to się skończy. Nie wiem kiedy i nie planuję tego w najbliższym czasie, ale to była moja największa i najlepsza okazja i fale, które AEW robi w całym świecie profesjonalnego wrestlingu od pierwszego wydarzenia All In, Bardzo mnie to wspierało, po prostu dlatego, że wiedziałem, co to może zrobić, aby zmienić biznes wrestlingu… wracając do manty „Everybody Dies”, to tak, jakbyś teraz ryzykował. Nie pozwól, aby cokolwiek Cię ominęło. Skop tyłek teraz i przeproś później, jeśli będziesz musiał.

Kariera Lance’a Archera w pro wrestlingu sprawiła, że ​​podróżował po całym świecie, a po drodze pracował dla kilku federacji. Przez cały czas nigdy nie zapomniał ważnego faktu, że wszyscy umierają. Teraz może co tydzień przypominać o tym fanom podczas Dynamite.

» Cody Rhodes jest na szczycie świata pro wrestlingu, ale na tym nie zakończy się jego podróż. Ma plany po zawodowym wrestlingu, ale przed tym czasem ma przed sobą długą drogę. Podczas rozmowy z Bleacher Report Cody Rhodes omówił swoje plany po zakończeniu kariery pro wrestlingowej. W tym momencie ma aspiracje kandydowania do senatu w Georgii. Za około pięć lat fani mogą to zobaczyć.

Mam 35 lat i powiedziałem, że chcę walczyć tylko przez pięć lat. Mam aspiracje polityczne. Bardzo chciałbym kandydować do senatu w wielkim stanie Georgia. Chcę pomóc w stworzonej przeze mnie sferze wpływów. Zawsze mówię, że jeśli wykonasz tę pracę, to się opłaci.

Urodzony w Marietta w stanie Georgia, Cody Rhodes może być potężnym głosem w polityce.