Vickie Guerrero wypowiada się na temat Sashy Banks, rozwoju kobiecego wrestlingu oraz AEW

Vickie Guerrero wystąpiła w podcaście What Culture Wrestling, w którym wypowiedziała się między innymi na temat rozwoju kobiecego wrestlingu oraz Sashy Banks.

Jeśli chodzi o pracę na ringu to kobiety mają znaczący głos. Widzisz to w momencie, kiedy biorą udział w wielkich main eventach, a także otrzymują jeszcze więcej czasu na antenie. Jest to naprawdę ekscytujący okres dla dywizji kobiecej, ale jest jeszcze tak wiele do zrobienia. Kobiety chcą więcej, a to coś ekscytującego. Pragną, aby wszyscy nam zaufali, co sprawi, że jeszcze częściej będziemy pojawiać się w telewizji.

Jedną z kobiet, które stale rozwijają swoje umiejętności jest Sasha Banks. Wrestlerka WWE to wielka fanka Eddiego Guerrero.

Jest wielkim talentem, kocha naszą branżę i muszę przyznać, że ma całkiem dobrą prezencję. Tak więc fajnie jest zobaczyć, w jaki sposób ewoluowała, w różnych fazach swojej kariery. Tak jesteśmy w różnych federacjach wrestlingowych i tak dalej, ale oglądam wszystkie produkty i widzę, co kobiety robią w innych promocjach, co jest naprawdę zabawne. Z Sashą mamy dobry kontakt, w zasadzie tak było zawsze.

Dywizja kobiet w AEW.

Wiesz, co w tej dywizji nastąpił wielki progres. Zatrudnili więcej kobiet z całego świata, czego doskonałym przykładem jest Toni Storm. To niezwykle ekscytujące, że posiadamy w swoim brandzie tak wielką różnorodność. Jestem częścią szatni, która stale się rozwija i jest coraz to lepsza.