Rhea Ripley trenuje z wrestlerem AEW, Jay Lethal o ROH, AEW oraz współpracy z Chrisem Jericho

» Rhea Ripley to wrestlerka występująca na tygodniówce WWE Monday Night RAW. Za pośrednictwem Instagrama Stories udostępniła materiał wideo ze wspólnego treningu z gwiazdą AEW Buddym Matthewsem, który w przeszłości pracował w WWE.

Matthews regularnie pojawia się na Twitchu Ripley, ponieważ ta dwójka jest ze sobą w bardzo dobrych relacjach. Na początku tygodnia Rhea przeszła heel turn atakują Liv Morgan. To doprowadziło do licznych spekulacji na temat potencjalnego dołączenia byłej mistrzyni kobiet do stajni tworzonej przez WWE Hall of Famera Edge’a oraz Damiana Priesta.

Według PWInsider.com zarówno Rhea Ripley, jak i Tommaso Ciampa będą współpracować z Edgem i Priestem.

Matthews po raz ostatni w telewizji AEW pojawił się pod koniec lutego. Był on uczestnikiem dwóch 6-Man Tag Team Matchów, w których uczestniczyli jego koledzy ze stajni House of Black, Malakai Black oraz Brody King. Jak dotąd były wrestler WWE nie stoczył żadnego single matchu w nowej federacji, w której pracuje.

» Jay Lethal wystąpił w programie The TWC Show, w którym wypowiedział się na temat wykupienia Ring of Honor przez Tony’ego Khana oraz wrestlera AEW, z którym chciałby rywalizować w najbliższym czasie.

Będąc byłym ROH World Championem, Lethal wypowiedział się na temat niepewnego statusu ROH.

Niestety nie mówię za wszystkich, ale wyłącznie za siebie. Byłem jedną z tych osób, które myślały, że firma oficjalnie zakończyła swoją działalność. Po prostu sądziłem, że spróbuje zakończyć współpracę ze wszystkimi wrestlerami robiąc prawdziwą reorganizację. W głębi serca czułem, że gdyby to była prawdziwa modernizacja, dlaczego mieliby nam wszystkim pozwolić odejść? Czy nie mogliśmy wymyślić innego sposobu na wykonanie modernizacji?

Wykupienie ROH przez Tony’ego Khana.

Było kilka reakcji. Po pierwsze byłem w wielkim szoku, wow. Zupełnie nie spodziewałem się takiego obrotu sytuacji. Chociaż z drugiej strony wiedziałem, że w bibliotece Ring of Honor znajdowało się kilka pojedynków, na których z pewnością skorzystałoby AEW. Istnieje wiele możliwości dla moich dobrych znajomych, którzy nie mieli pracy w tamtym czasie. Mam nadzieję, że Ci którzy potrzebują pracy, otrzymają takową szansę dzięki Ring of Honor. Wiem, że niektórzy moi przyjaciele przeprowadzili się, albo kupili nowe domy, mają dzieci oraz rodziny. Miejmy nadzieję, że otrzymają szansę na solidny zarobek, lub coś w tym stylu.

Z kim chciałby się zmierzyć po dołączeniu do AEW?

Nie byłem z nim na ringu, ale jestem wielkim fanem Chrisa Jericho. Pamiętam, że razem z bratem uczyliśmy się wielu prom wygłaszanych przez Y2J. Doskonale pamiętam moment, kiedy miał kogoś ustawionego w Walls of Jericho, a następnie krzyczał, że jest królem świata. Te słowa powtarzałem przez wiele lat…. Więc Chris znajduje się na pierwszym miejscu. Oczywiście rozmowa z nim jest ogromną przyjemnością i taka szansa była mi dana. Podzieliliśmy się kilkoma pomysłami i wiem, że jest on wspaniałym wrestlerem, człowiekiem oraz myślicielem. Jeśli uda mi się stanąć z nim na jednym ringu, będzie to wisienka na torcie.