Uwaga na Spoilery! Randy Orton w doskonałej dyspozycji, Dark match przed SmackDown, Dzień Niepodległości na SmackDown Live, WWE Be A Star

» Podczas wczorajszego odcinka niebieskiej tygodniówki Rusev brutalnie pobił swojego przeciwnika, którym był Chad Gable, a następnie wypowiedział się na temat starcia z Randym Ortonem, do którego dojdzie na niedzielnej gali PPV SummerSlam. Niespodziewanie w trakcie wypowiedzi zawodnika z Bułgarii zjawił się Viper i wyprowadził na nim RKO:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się dark Six Man Tag Team Match, w którym Sami Zayn, Luke Harper oraz Tye Dillinger pokonali drużynę, w której skład wchodzili Mike Kanellis oraz The Ascension.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live, z którego raport widnieje na naszej stronie internetowej byliśmy świadkami uroczystości z okazji Dnia Niepodległości w Indiach a gospodarzem tego wydarzenia był sam WWE Champion Jinder Mahal:

» Tymczasem w dniu wczorajszym gwiazdy WWE takie jak: Bayley, Nia Jax, Kalisto, Apollo Crews oraz Charly Caruso pojawili się w Kips Bay Boys & Girls Club w celu wspierania kampanii Be A Star: