Josh Barnett chwali Jindera oraz Drew, Święto Randy’ego Ortona, Nowa era w Impact Wrestling, Breezango o swojej szansie

» Josh Barnett opublikował artykuł na stronie USA Today, w którym wypowiedział się na temat powrót Jindera Mahala oraz Drew Gallowaya do WWE:

”Nie wiem, czy Jinder był w pełni gotowy na przygodę w głównym rosterze WWE. Zarówno Jinder jak i Drew są do siebie bardzo podobni, ponieważ to dwójka młodych wrestlerów, którzy niestety nie osiągnęli tego co sobie zamierzyli. Po powrocie do federacji Mahal ciężko pracuje i jest mile zaskoczony tym co go spotkało w ostatnim czasie. To samo tyczy się Drew, który kiedyś wyjawił mi, że głównym powodem jego odejścia z WWE była chęć nauki nowych rzeczy co mógł zrobić na scenie niezależnej. Panowie znacząco poprawili swoje umiejętności i jestem pewien, że uda im się osiągnąć więcej niż podczas poprzedniego pobytu w WWE”.

» WWE za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowało o 15-letniej przygodzie Randy’ego Ortona z federacją. Viper zadebiutował 25 kwietnia 2002 roku na jednym z odcinków SmackDown, gdzie jego przeciwnikiem był Hardcore Holly:

… and #WWE was never the same! @RandyOrton

Post udostępniony przez WWE (@wwe)


» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zwycięstwo Low Ki podczas zeszłotygodniowego odcinka Impact Wrestling. Powracający do federacji Ki został nowym mistrzem X-Division, a także ogłosił nadejście nowej ery:

» W tym materiale wideo Tyler Breeze oraz Fandango rozmawiają na temat swojej szansy w Beat The Clock Challenge, który odbędzie się na SmackDown Live, a zwycięska drużyna otrzyma miano pretendentów do SmackDown Live Tag Team Championship: