Randy Orton o swoim stażu, Ciekawe osiągnięcie Breezango, Kim jest Roderick Strong?, Skrót z wczorajszego odcinka NXT

» WWE Champion Randy Orton niedawno udzielił wywiadu dla wwe.com, w którym wypowiedział się na temat najlepszego rko w jego wykonaniu oraz o byciu 15-letnim weteranem wrestlingu:

”Od długiego czasu występuje jako profesjonalny wrestler i jeśli mam być szczery to wciąż czuję się młodym facetem. Teraz kiedy spotykam się z moimi fanami, którzy mówią, że w dzieciństwie oglądali moje występy w ringu to wiem, iż czuje się spełniony”.

”Wydaje mi się, że było to starcie z Evanem Bournem, ale wykonałem także fajne RKO na Rollinsie, Zigglerze, Cesaro, Carlito oraz CM Punku”.

» Darren Bongiovanii donosi, że drużyna Breezango, w której skład wchodzą: Tyler Breeze oraz Fandango odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo na SmackDown od zeszłego roku (8 listopad 2016), a także po raz pierwszy zyskali miano pretendentów do pasów tag teamowych. Breezango zmierzą się w przyszłym miesiącu na gali BackLash z The Usos.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy pierwszą część odcinka z udziałem Rodericka Stronga, który opowiada o swoim dzieciństwie. Drugi odcinek zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu podczas odcinka WWE NXT:

» W poniższych materiałach wideo przedstawiamy skrót z wczorajszego odcinka WWE NXT:

Drew McIntyre vs Andrade ‘Cien’ Almas

Tyler Bate vs Jack Gallagher – WWE United Kingdom Championship

Ruby Riot vs Nikki Cross