SPOILERY! Keith Lee motywuje Jordana Mylesa po NXT TV, Co czeka nas na kolejnym NXT TV?, Debiut utytułowanego tag teamu w NXT

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, NXT Champion Adam Cole pokonał Jordana Mylesa w walce wieczoru, dzięki czemu zachował swój tytuł mistrzowski. Myles otrzymał title shota po tym, jak udało mu się zwyciężyć w turnieju NXT Breakout. W poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy Keitha Lee rozmawiającego z Mylesem po walce:

“Słuchaj bracie, wiem że nie ma słów, które mogą opisać twoje odczucia, ale chcę żebyś opowiedział o tym. Spotkałem Cię w 2008 roku w Teksasie i powiedziałem Ci wtedy, że będziesz kimś wyjątkowym. Myślę, że udowodniłeś to wszystkim WWE NXT Universe. Nie musisz być rozczarowany po tym, czego właśnie doświadczyłeś. Kolejna okazja nadejdzie. Wtedy będziesz gotowy. Podnieś głowę bracie”.

» WWE NXT GM William Regal poinformował, że podczas przyszłotygodniowego odcinka NXT TV odbędzie się non-title match z udziałem Rhea Ripley oraz NXT Women’s Champion Shayny Baszler. Ogłoszono także, że Johnny Gargano wypowie się na temat swojej przyszłości w NXT. Regal ogłosił także triple threat match (18 września) o czym wspominaliśmy we wcześniejszych newsach.

» Podczas najnowszego odcinka NXT TV w ringu zadebiutowali Matt Martel i Chase Parker(dawniej Team 3.0), którzy przegrali z Breezango(Tyler Breeze i Fandango). Kanadyjski tag team podpisał kontrakt z federacją WWE w styczniu bieżącego roku. Warto przypomnieć, że już w 2016 roku mieli okazję występować w WWE, gdzie walczyli z The Revival, a także uczestniczyli w kilku obozach szkoleniowych, jakie odbywały się w WWE Performance Center.