Uwaga na Spoilery! Promo z udziałem Woken Matta Hardy’ego i Braya Wyatta, Co może wydarzyć się dzisiaj na SmackDown?, Główny powód rozwiązania grupy Aces & Eights

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW otrzymaliśmy segment z udziałem Braya Wyatta oraz ‘Woken’ Matta Hardy’ego, który stwierdził iż już wcześniej miał okazję spotkać się z Sister Abigail. Jeśli jesteście ciekawi co wynikło z tego segmentu to zachęcamy do obejrzenia poniżej udostępnionego materiału wideo bądź przeczytania raportu z czerwonej tygodniówki, który widnieje na naszej stronie głównej:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź dzisiejszego odcinka SmackDown Live podczas, którego dojdzie do konfrontacji z udziałem Shinsuke Nakamury i Kevina Owensa, a także będziemy świadkami segmentu dotyczącego podpisania kontraktu odnośnie walki Jindera Mahala z AJ Stylesem o WWE Championship:

» Były Impact Wrestling Superstar Wes Brisco wystąpił gościnnie w podcaście Pancakes and Powerslams, w którym wypowiedział się na temat decyzji dotyczącej rozwiązania grupy Aces & Eights:

”Chcecie wiedzieć co się stało? W federacji pojawiło się dwóch nowych pisarzy, zatrudnionych zostało wiele nowych osób przez co osoby odpowiedzialne za promocję Aces & Eights zostały zwolnione i w taki sposób doszło do rozpadu najbardziej dominującej grupy w TNA. Nowi pisarze nie chcieli mieć nic wspólnego z nami, więc zdecydowali, że jeśli ma działać grupa A&E to musi być w pełni kontrolowana co nam się nie spodobało i podjęliśmy decyzję o rozstaniu”.