Bayley i Sasha Banks w drużynie na RAW, Konfliktu Matta Hardy’ego z Bray’em Wyattem ciąg dalszy, Lana skrytykowała Elimination Chamber?

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się Six Women’s Tag Team Match, w którym Bayley oraz Sasha Banks współpracowały ze sobą mimo wydarzeń jakie miały miejsce podczas niedzielnej gali PPV. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje mówiące o pojedynku tej dwójki na WrestleManii 34:

» Matt Hardy na Elimination Chamber pokonał Braya Wyatta, który po zejściu RAW z anteny wypowiedział się na temat sporu z czego wynika, że ich porachunki nie zostały zakończone, ale następnym razem gdy się spotkają to upewni się, iż oczy Hardy’ego zostaną zamknięte. Wszystko wskazuje na to, że konflikt tej dwójki zakończy się na WrestleManii 34:

» Wczoraj wieczorem WWE Women Lana opublikowała ciekawy post na Twitterze, który zainteresował wiele osób. Zawodniczka była jednym z krytyków Elimination Chamber przy czym zaznaczył, że gala była zbyt przewidywalna:

W ostatnim czasie oficjele WWE wyrzucali z firmy osoby, które krytykowały to co dzieje się w federacji, więc mało prawdopodobne jest to iż wobec niej wyciągną jakieś konsekwencje ze względu na krytykę gali PPV nie samego WWE.