Uwaga na Spoilery! Paige opowiada o skandalu z jej udziałem oraz konsekwencjach, Shane Strickland kontuzjowany podczas Cage Of Death, Zmiana uczestników walki finałowej o pretendenta do pasa Cruiserweight

» WWE RAW Women Paige wystąpiła gościnnie w podcaście Chasing Glory prowadzonym przez Lilian Garcia, w którym wypowiedziała się na temat skandalu z erotycznymi materiałami wideo:

”Cóż chciałam zachować to tylko dla siebie. Nie chcę opowiadać o tym, ponieważ wydarzenia jakie miały miejsce w zeszłym roku były dla mnie bardzo traumatyczne. Ludzie naruszyli moją prywatność do tak dużego stopnia, że czasami boję się wyjść na ulicę, gdyż wszyscy spoglądają w moją stronę w bardzo negatywny sposób, chociażby tak jak dzisiaj. Siedziałam ze swoimi przyjaciółmi i w pewnym momencie podszedł do mojego przyjaciela jakiś obcy facet mówiąc, że jestem gwiazdą porno, a on się do mnie wczoraj wczepiał. Szybko udałam się do toalety na co zareagowali moi znajomi i natychmiast podążyli za mną. Nie jestem złym człowiekiem, po prostu są to prywatne rzeczy, a ludzie popełniają mnóstwo błędów i to był jeden z nich. Byłem młoda mając 19 bądź 20 lat. Każdy z nas musi być bardzo ostrożny, ponieważ nie wiadomo co może spotkać nas niedobrego w przyszłości. Przez kilka miesięcy siedziałam w domu i czułam się bardzo źle, a w mojej głowie pojawiały się myśli samobójcze. Byłam bardzo smutna i dlatego nadużywałam alkoholu oraz różnego rodzaju substancji szkodliwych”.

» Shane Strickland za pośrednictwem Twittera zamieścił wpis, w którym ujawnił szczegóły odniesionego urazu podczas turnieju Cage Of Death organizowanego przez federację Combat Zone Wrestling:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się ”Second Chance” Fatal Four Way Match o miano drugiego finalisty do walki o tytuł pretendenta do pasa dzierżonego przez Enzo Amore po tym jak Rich Swann został aresztowany przez policję i zawieszony na czas nieokreślony. Niespodziewanym zwycięzcą tego pojedynku okazał się być Cedric Alexander i to właśnie on wkrótce zmierzy się z Drew Gulakiem.