UWAGA NA SPOILERY! Ważne wypowiedzi WWE COO Triple H po NXT TakeOver: WarGames II

Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z WWE COO Triple H po evencie WWE NXT TakeOver: WarGames II na poniższe tematy:

* ”Pojawiłem się w Staples Center na wielu dużych eventach. Na arenie pojawił się wielki huk tak zwany hałas. Po prostu poczułem niesamowitą energię. Nigdy nie doświadczyłem czegoś tak niesamowitego, jak na arenie”.

* ”Matt Riddle wykonał znak wydając ważne oświadczenie. Były zawodnik UFC posiada pewność siebie oraz ogromną charyzmę. On posiada również wielki poziom intensywności, którego niewielu może doświadczyć. Preferuje go wielka siła i na pewno będzie interesującym dodatkiem w WWE NXT”.

* ”Jeśli chodzi o rozstrzygnięcie konfrontacji z udziałem Kairi Sane oraz Shayny Baszler, to wrestling jest taką rozrywką, w której sędzia nie ma możliwości obejrzenia powtórki danego wydarzenia. Jessamyn Duke oraz Marina Shafir ponownie zaangażowane były w walkę o WWE NXT Women’s Championship. Zobaczymy jak inne kobiety z dywizji zareagują na te wydarzenia. Z pewnością konflikt Shayny z Kairi nie dobiegł końca i już wkrótce obejrzymy ich dalszą rywalizację”.

* ”Aleister Black powinien teraz zaatakować fabułę i skupić się na odzyskaniu WWE NXT Championship, czyli tytułu który utracił. Nie jestem pewien, co oznacza posunięcie ze strony Johnny’ego Gargano i nie mam pojęcia jak rozwinie się sytuacja tych dwóch wrestlerów. Gargano z pewnością ma ciemniejszą stronę i to będzie coś innego, kiedy zobaczymy jego mroczną wersję”.

* ”Dream ma dopiero 23 lata, ale już był w stanie zmusić Tommaso Ciampe do granic możliwości i cały świat WWE myślał, że doczekamy się zmiany posiadacza tytułu mistrzowskiego. Przerażający jest fakt w jaki sposób Dream rozwija się i z pewnością w przyszłości będzie dominującym facetem. Ciampa nie zamierza rozstawać się ze swoim mistrzostwem, ale Gargano nie jest jedynym facetem, który wpłynął na ostateczny rezultat walki o mistrzostwo NXT. Jeśli patrzę na gwiazdy występujące w NXT, to muszę stwierdzić, że Ciampa jest na zupełnie innym poziomie”.

* ”Byliśmy pod wrażeniem niesamowitego widowiska. NXT jest na zupełnie innym poziomie i jestem dumny z rozwoju trzeciego brandu. Wszyscy chcemy prezentować wielką pasję oraz zaangażowanie w to, co robimy. To nie oznacza, że nie skupiamy się na wydarzeniach z RAW oraz SmackDown. TakeOver niejednokrotnie udowodnił, dlaczego NXT jest najgorętszą marką w federacji”.

* ”Miło jest, kiedy możemy dostrzec różne niespodzianki. Taką niespodzianką była walka Matta Riddle’a z Ohno. Ludzie na arenie oczekiwali się walki z udziałem byłego zawodnika UFC jeszcze zanim rozpoczął się występ. W walce Matt udowodnił, iż może pojawić się i zdominować tak zwanego dominatora NXT”.