Uwaga na Spoilery! Liv Morgan ujawniła skrypt z NXT, WWE COO Triple H na temat 10-letniego Nicholasa, Gwiazdy LU w WWE?

» WWE NXT Women Liv Morgan opublikowała skrót z tapingu telewizyjnego przed rozpoczęciem nagrań NXT TV w Full Sail University. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy było to specjalne posunięcie, czy po prostu przypadkowa akcja. Arkusz zawiera listę meczów oraz segmentów z udziałem Shawna Michaelsa oraz Aleistera Blacka:

Yikes. This appeared on Liv Morgan’s Instagram story earlier tonight

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat byłego RAW Tag Team Championa Nicholasa. Jest on 10-letnim synem sędziego WWE Johna Cone’a. Niestety na RAW dowiedzieliśmy się, że Nicholas oraz Braun Strowman zrzekli się tytułów mistrzowskim, które zdobyli na WrestleManii 34 w starciu z The Bar. Dzięki temu w przyszłym tygodniu na RAW odbędzie się starcie z udziałem The Revival vs Matt Hardy i Bray Wyatt, a zwycięzcy na Greatest Royal Rumble zmierzą się z The Bar o RAW Tag Team Championship.

» Angelico oraz Jack Evans za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowali, że pożegnali się z federacją Lucha Underground. Jakiś czas temu panowie poprosili o rozwiązanie kontraktów za porozumieniem stron. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że tą dwójkę wkrótce zobaczymy w WWE.