Shane Strickland wkrótce w WWE, Joey Ryan poddał się poważnej operacji, Becky Lynch o pracy w The Marine 6: Close Quarters

» Portal PWInsider.com informuje, że Shane Strickland pożegna się z federacją MLW. Wrestler regularnie występujący w EVOLVE oraz Lucha Underground. Od dłuższego czasu obserwowany jest przez przedstawicieli World Wrestling Entertainment. Wszystko wskazuje na, to że na początku przyszłego roku dołączy on do adeptów WWE Performance Center.

» Joey Ryan, to wrestler występujący na scenie niezależnej, który poddał się operacji polegającej na naprawieniu zerwanego mięśnia piersiowego. Były WWE Superstar nabawił się urazu w zeszłym tygodniu podczas eventu w Teksasie.

» WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch udzieliła wywiadu dla FanSided, w którym wypowiedziała się na temat filmu The Marine:6 Close Quarters:

”Zarówno The Miz jak i Shawn Michaels są cudownymi facetami. Sposób w jaki Miz sam się porusza jest niesamowity. On jest liderem, gwiazdą kilku filmów i bardzo nam pomógł w stworzeniu wspaniałej atmosfery. Shawn również prezentował się bardzo dobrze. Uwielbiam każdą sekundę pracy z nimi i chciałabym to w przyszłości ponownie powtórzyć”.