Uwaga na Spoilery! Przerwa Nikki Belli, Dark Match przed SD, Jeff Jarrett o współpracy z WOS, Kim jest dziewczyna Zacka Rydera?

» Obecności Nikki Belli nie została zapowiedziana na letnie live eventy WWE, a także na SummerSlam, ponieważ John Cena jest zajęty pracą nad nowymi projektami nie związanymi z WWE. Nikki za pośrednictwem Twittera potwierdziła, że będzie nieobecna przez pewien czas w WWE:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się dark match, w którym American Alpha pokonali The Vaudevillains po wykonaniu Grand Amplitude.

» Jeff Jarrett w rozmowie z Tomem Feahenym dla World of Sport Wrestling wypowiedział się na temat współpracy Impact Wrestling z WOS:

”To jest surrealistyczne. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczy za nawiązanie kontraktu z tak prestiżową marką znaną ze słynnych hell of a tag team. Brytyjska scena niezależna jest najgorętszym produktem na scenie, więc nie mogliśmy inaczej postąpić”.

» WWE Superstar Zack Ryder oraz Emma nie są już parą, a wywnioskować to można z tego, że Zack Ryder za pośrednictwem Instagrama poinformował, że spotyka się z byłą uczestniczką WWE Tough Enough, a obecną gwiazdą Impact Wrestling Chelsea Green:

Happy birthday babe @chelseaagreen

Post udostępniony przez ZACK RYDER (@zryder85)