The Hardy Boyz w RAW Talk, Chris Daniels o swojej przyszłości, Bill Goldberg o odejściu z WWE, The Revival o debiucie na RAW

» WWE RAW Tag Team Champions The Hardy Boyz pojawili się gościnnie w poniedziałkowym odcinku RAW Talk, w którym wypowiedzieli się na temat powrotu do federacji, zdobycia tytułów na WrestleManii 33:

» Ring of Honor Champion Christopher Daniels wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

”Zamierzam budować teraz swoje dziedzictwo jako mistrz i pokazać ludziom, że moje zwycięstwo nie było przypadkowe. Zasłużyłem na zdobycie ROH Title i zasługuję na to, aby go nie stracić. Dalton Castle jest pierwszy na liście osób, z którymi muszę się wkrótce zmierzyć. Jestem pewien, że będę musiał sobie poradzić z facetami pokroju Jaya Briscoe, Jaya Lethala, czy też Adama Cole’a”.

» Po utracie tytułu podczas WrestleManii 33, Bill Goldberg wystąpił w specjalnym odcinku ”RAW Talk”, w którym wypowiedział się na temat swojej decyzji odnośnie odejścia z WWE:

Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że umowa Billa Goldberga z WWE wygasła tuż po jego zakończeniu walki z Brockiem Lesnarem. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Bill będzie mógł pojawiać się w federacji, ale jedno jest pewne, otóż to, że w przyszłym roku zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame.

» W poniższym materiale wideo byli WWE NXT Tag Team Champions, The Revival wypowiedzieli się na tematu debiutu podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW: