Sprzeczka The Hardy Boyz z The Revival, John Cena pojawi się na Hell in a Cell 2017?, Raven o pomocy dla CM Punka, Darren Young wkrótce powróci do ringu

» W dniu wczorajszym na Twitterze mogliśmy zaobserwować ciekawą wymianę poglądów ze strony The Hardy Boyz oraz The Revival, które zamierzamy przedstawić Wam poniżej:

» We wcześniejszych newsach wspominaliśmy o tym, że tegoroczna gala WWE PPV Hell in a Cell odbędzie się 8 października w Little Caesars Arena w Detroit. Udział w tej gali wezmą tylko i wyłącznie gwiazdy należące do niebieskiego brandu SmackDown Live oraz być może 16-krotny mistrz WWE John Cena, który jak wiecie obecnie jest free agentem i może pojawiać się zarówno na RAW jak i SmackDown.
Jak myślicie jaką rolę na tym PPV odegra John Cena?

» Były ECW, WCW i WWE Superstar Raven udzielił krótkiego wywiadu dla portalu internetowego ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat pomocy na jaką mógł liczyć z jego strony CM Punk podczas pobytu w Ring of Honor:

”Nie uważam, abym pomógł mu jakoś bardzo. Może słuchał kilku moich rad jednak nie przywiązywałem do nich zbytniej wartości. Jednak cieszę się, że za każdym razem mogłem liczyć na CM Punka, który z wielkim skupieniem słuchał nawet tych bzdur jakie leciały z moich ust, a mimo wszystko przez cały czas patrzył mi prosto w oczy i nie opuszczał wzroku”.

» WWE Superstar Darren Young w jednym z niedawno udzielonych wywiadów wyjawił, że bardzo chciałby zmierzyć się z obecnym mistrzem WWE Jinderem Mahalem jednak zanim to nastąpi musi skupić się na swojej rehabilitacji, która dobiega już końca i wkrótce będziemy mogli obserwować jego poczynania w ringu WWE. Cieszycie się z powrotu Darrena do ringu?