Uwaga na Spoilery! Powrót wielkiej gwiazdy do NXT, Mercedes Martinez o Kacy Catanzaro, Szczegóły dotyczące kontuzji Sashy Banks

» Podczas ostatniego odcinka WWE NXT, do złoto-czarnego brandu powróciła Charlotte Flair. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim zmierzy się podczas WrestleManii 36. Warto wspomnieć, że córka WWE Hall of Famera wygrała Royal Rumble Match zdobywając title shota. Wracając do WWE NXT, Charlotte pojawiła się w momencie, kiedy Bianca Belair wyzwała WWE NXT Women’s Champion Rheę Ripley. Charlotte powiedziała, że ma wielki szacunek dla Belair, ale ona nie jest królową. Segment został przerwany przez mistrzynię WWE NXT, która skonfrontowała się z Charlotte Flair.

Bianca ma zmierzyć się z Ripley, 16 lutego podczas eventu NXT TakeOver: Portland. WWE planuje zorganizowanie walki z udziałem mistrzyni WWE NXT oraz Charlotte Flair, ale na oficjalne ogłoszenie musimy jeszcze trochę poczekać.

» W tym tygodniu w ringu WWE NXT zadebiutowała Mercedes Martinez, która w pierwszej telewizyjnej walce pokonała Kacy Catanzaro. W poniżej zamieszczonym materiale wideo wrestlerka wypowiedziała się na temat Kacy, która według niej podpisała kontrakt z WWE, ponieważ była uczestniczką American Ninja Warrior:

„Zaraz, poczekaj. Nie wiesz, kim jestem? Kacy przyjechała tutaj, ponieważ była uczestniczką teleturnieju. Od 19 lat kopią mnie w tyłek, abym mogła dostać się do platformy. To nie jest dla mnie gra, to moje życie. Agresywność? Nie widziałeś jeszcze agresywności. To moje NXT, stary”.

» Sasha Banks pojawiła się w najnowszym odcinku podcastu prowadzonego przez Coreya Gravesa, w którym wypowiedziała się na temat kontuzji kostki:

„Jeśli oglądaliście Friday Night SmackDown kilka tygodni temu, to wiecie, że zła, pozbawiona roli modelka, okropna matka Lacey Evans zaatakowała mnie za kulisami i zraniła moją kostkę. Z trudem mogę się poruszać. To okropne. Jestem osobą, która zawsze chce dawać z siebie 125 procent, a nie tylko 100. Musicie tylko trochę poczekać. Nie spieszę się, aby być lepsza niż kiedykolwiek”.