Uwaga na Spoilery! Małżeństwo zdobędzie walizki MITB?, Debiut byłego mistrza NXT na SmackDown, Kolejny sukces Becky Lynch

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE SmackDown Live w Morcester odbędą się dwa mecze kwalifikacyjne do udziału w Money in the Bank Ladder matchu. W pierwszym starciu Big Cass zmierzy się z Samoa Joe, natomiast w drugim starciu Lana zmierzy się z Billie Kay. W poniższym materiale wideo Lana oraz Rusev stwierdzili, że po gali Money in the Bank będą pierwszym małżeństwem, które posiada walizki Money in the Bank, a następnie je zrealizują.

» Były WWE NXT Champion Andrade “Cien” Almas razem ze swoją menedżerką Zeliną Vega zadebiutowali na wczorajszym odcinku SmackDown Live w Londynie. Almas bez większego problemu poradził sobie z lokalnym wrestlerem Jakem Constantino. Po pojedynku Zelina Vega poinformowała, że pojawiła się na SmackDown Live, aby przejąć kontrolę nad show.

» W Londynie, Becky Lynch pokonała Sonie Deville oraz Mandy Rose w Triple Threat Matchu, dzięki czemu zakwalifikowała się do Women’s Money In the Bank Ladder Matchu. W poniższym nagraniu Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Becky Lynch, który poinformowała, że chce powrócić na szczyt oraz zdobyć SmackDown Women’s Championship.