Uwaga na Spoilery! Czy Austin Aries zachował tytuł mistrzowski?, Wielki debiut na Impact Redemption, Znamy datę odbycia się Slammiversary XVI

» W walce wieczoru wczorajszego show, Pentagon Jr pokonał Austina Ariesa oraz Fenixa, dzięki czemu zdobył Impact World Championship. Jest to pierwsze panowanie mistrzowskie wrestlera z Meksyku.

» Podczas wczorajszego wydarzenia Impact Wrestling Redemption zadebiutowała Tessa Blanchard, która była obecna w loży komentatorskiej podczas pojedynku Kiery Hogan z Tayą Valkyrie. Tessa opowiedziała o podróżowaniu po świecie i podjęciu decyzji odnośnie dołączenia na Impact Wrestling, ponieważ każdy potrzebuje jej pedigree. Swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęła w 2014 roku. Następnie pojawiła się w turnieju WWE Mae Young Classic przegrywając w pierwszej rundzie z Kairi Sane.

» Na Redemption dowiedzieliśmy się, że 22 lipca w The Rebel Complex odbędzie się gala Impact Wrestling Slammiversary XVI. Budynek może pomieścić około 3200 fanów w zależności od ustawienia sceny i miejsc do siedzenia.