Uwaga na Spoilery! Były Cruiserweight Champion na Survivor Series, Słabe osiągnięcie członków SmackDown, Zapowiedź walki kobiet na RAW

» Były WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore pojawił się na wczorajszej gali WWE PPV Survivor Series w Los Angeles. Enzo był blisko pierwszego rzędu podczas pierwszej części wydarzenia starając się pozostać w ukryciu. Enzo ujawnił się podczas tag team matchu z udziałem RAW Tag Team Champions The Authors of Pain z SmackDown Tag Team Champions The Bar. W tym momencie wrestler został usunięty z areny przez służby bezpieczeństwa:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zero f?cks

Post udostępniony przez nZo ? (FKA Enzo Amore) (@real1)

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Mike Rome przeprowadził wywiad z The Usos, którzy na Survivor Series zostali bohaterami wygrywając 20-osobowy Traditional Elimination Match. The Usos próbowali sprawdzić resztę niebieskiej drużyny, ale ich zwycięstwo było jedynym triumfem SmackDown na show.

» Wszystko wskazuje na to, że podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW w Los Angeles dojdzie do konfrontacji z udziałem Ruby Riott oraz Nattie. Panie pobiły się tuż przed rozpoczęciem Women’s Matchu, przez co kapitan czerwonego brandu, czyli Alexa Bliss poprosiła Sashę Banks oraz Bayley o pomoc: