Uwaga na Spoilery! Rollins oraz Nakamura komentują swój występ, The Authors of Pain zadowoleni po SS, Nia Jax używa nowego pseudonimu

» Podczas Survivor Series, WWE Intercontinental Champion Seth Rollins pokonał WWE United States Championa Shinsuke Nakamurę po bardzo dobrym widowisku. Panowie tuż po show za pośrednictwem Twittera skomentowali swój występ w Los Angeles:

“Światy zderzające się w jednym miejscu. Do zobaczenia! Dziękuję za walkę @ShinsukeN. Dean Ambrose jest wszystkim, co ważne. #WWETLC”.

“Zawiodłem Cię, Wasza Wysokość. @WWERollins jest godnym konkurentem, ale będę przygotowany do kolejnej bitwy. #SurvivorSeries”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Drakiem Maverickiem oraz The Authors of Pain. Obecni mistrzowie tag teamowi RAW pokonali SmackDown Tag Team Champions The Bar w non-title matchu. W trakcie walki pojawił się spot z udziałem The Big Showa oraz Mavericka. W nagraniu widać, że Drake jest zbyt zawstydzony, aby cokolwiek wydusić z siebie, natomiast Akam oraz Rezar przechwalali się zwycięstwem:

» Wszystko wskazuje na to, że oficjele WWE pushują nickname “Facebreaker” Nia Jax, która na Survivor Series odegrała znaczącą rolę wygrywając niemalże w pojedynkę 5-on-5 Traditional Elimination Match. Wcześniej za pośrednictwem Twittera Nia Jax użyła wyżej wymienionego pseudonimu wyśmiewając obecną SmackDown Women’s Champion Becky Lynch: