Tony Khan opowiada o potencjalnej współpracy z The Briscoes oraz pracy Adama Cole’a na Rampage

Prezes federacji All Elite Wrestling, Tony Khan wystąpił w najnowszym odcinku Busted Open Radio. W trakcie rozmowy poruszono temat między innymi obecności Adama Cole’a na tygodniówce Rampage oraz zainteresowania współpracą z The Briscoes.

Było wielu konsekwentnych wykonawców, którzy mieli kluczowe znaczenie odnośnie ratingów Rampage. To dobrze wróży dzisiejszemu pokazowi. Wiedzieliśmy, że każdy pokaz, w którym uczestniczył Adam Cole zbierał dobre recenzje oraz przyciągał duże zainteresowanie ze strony fanów. Zwłaszcza, kiedy ma dobrego przeciwnika. ja dzisiaj wieczorem, Trent Baretta. On jak i Orange Cassidy byli odpowiedzialni za przebudzenie Rampage, a dzisiaj wieczorem Adam Cole będzie częścią wielkiego show.

 

Przed świętami opublikowaliśmy rating tygodniówek, a ośmioosobowy tag team matchu, w którym uczestniczył Trent był tak chętnie oglądany. Teraz Trent walczy jeden na jednego z Adamem Colem, więc i tym razem spodziewamy się dużego poruszenia.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE SmackDown 14 stycznia 2022: Raport

Cóż jest to świetny tag team ze wspaniałą historią w Ring of Honor. Mamy teraz bardzo fajny roster. Myślę, że to doskonały zespół i ktoś na kogo warto mieć oko, nie w tym momencie nic oficjalnie się nie dzieje. W ostatnim czasie zadebiutowało tak wielu świetnych wrestlerów. Sam wspominałeś o Mercedes Martinez, a także Brodym Kingu.

Myślę, że byłoby to złe z naszej strony, gdybyśmy nie rozmawiali o przybyciu Brody’ego do House of Black, ale co to oznacza? Jest wiele ekscytujących rzeczy. Oczywiście mamy nowych World Tag Team Championów Jungle Boy i Luchasaurus, ale w kolejce po tytuły ustawiło się wiele wspaniałych drużyn. Chyba będziemy musieli poczekać i zobaczyć co się wydarzy, ale The Briscoes to świetny zespół, który bacznie obserwuję od ponad 15 lat. Kogo ja oszukuję? Dłużej i myślę, że są świetnymi wrestlerami.