Adam Cole komentuje zawieszenie działalności przez ROH i zwolnienia w WWE, Pracownicy NXT informują o zaręczynach

» AEW Superstar Adam Cole wystąpił w Busted Open Radio, gdzie wypowiedział się na temat zawieszenia działalności Ring of Honor oraz zwolnień w WWE.

Po pierwsze zawsze boli mnie serce, gdy słyszę różne rzeczy na temat Ring of Honor. Bardzo kocham tą firmę, która właśnie robi sobie krótką przerwę, więc mam nadzieję, że wrócą silniejsi i otrzymają kolejną szansę. Jestem pewien, że wszyscy pracownicy, którzy w ostatnim czasie stracili pracę mają nie lada problem i stres. Ale chcę wszystkim przypomnieć, że istnieje powód, dla którego dotarli tam, gdzie byli.

 

Ring of Honor to niesamowita firma, a ludzie którzy byli w WWE zostali zwolnieni. Jest powód, dla którego udało Ci się zajść tak daleko w branży wrestlingowej. Wiele osób widziało w tobie talent i to się nie zmieniło, więc bez względu na to ile czasu to zajmie, dalej będziesz pokazywał światu jak wielkie umiejętności posiadasz. Nie staram się powiedzieć, że gdyby mnie taki los spotkał to bym się nie przejmował czy stresował. Oczywiście, że bym się bał, ale nie wolno im zapomnieć o tym, jak dobrymi wykonawcami są. Każdy z nich jest niesamowicie utalentowany, więc życzę im wszystkiego najlepszego i mam stu procentową pewność, że bez względu na to, gdzie się pojawią, będą wywierać ogromny wpływ na rozwój wrestlingu przez najbliższe lata.

» McKenzie Mitchell oraz Vic Joseph za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowali o swoich zaręczynach.

Życie jest z tobą bardzo zabawne… zróbmy to na zawsze.

WWE pogratulowało szczęśliwej parze publikując wpis na swojej oficjalnej stronie internetowej, który brzmi następująco:

Komentatorzy WWE NXT McKenzie Mitchell i Vic Joseph oficjalnie zaręczeni!