The Undertaker Roman Reigns MyWrestling

The Undertaker kwestionuje decyzję Vince’a McMahona odnośnie przerwania streaku, wspomnienia z feudu z Brockiem Lesnarem

The Undertaker wystąpił gościnnie w podcaście “The Broken Skull Sessions” prowadzonym przez WWE Hall of Famera “Stone Cold” Steve’a Austina. Odcinek ten został zatytułowany “One More Round”. DeadMan omówił w nim między innymi swoją walkę z Brockiem Lesnarem i zmianie ostatecznego rozstrzygnięcia, porażce Bestii na UFC 121 w konfrontacji z Cainem Velasquezem.

Taker przyznał, że pojawił się na gali UFC 121 po, to aby rozpocząć konflikt z Brockiem Lesnarem. Jak wiadomo Brock przegrał z Cainem Velasquezem konfrontację o Heavyweight Championship:

Biznes, bracie. Myślenie przyszłościowe? Tak. Byłem tam, aby rozpocząć konflikt. Brock Lesnar wiedział, że tam jestem, ale moje myśli skupiały się wyłącznie na sposobie wybrania walki, aby wywołać szum. To było dziecinnie proste i wywołało spory szum. Szkoda, że nasz konflikt trwał tak długo zanim został zakończony.

Najwyraźniej Lesnar od samego początku był na dobrej drodze. The Beast Incarnate musiał zrobić wszystko, co w jego mocy, aby skonfrontować się z Takerem na UFC 121. Mimo porażki, Brock był gotowy na rozpoczęcie feudu:

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, ale Brock zrobił wszystko, co w jego mocy, aby mnie pokonać. Mamy podobną mentalność, ja chciałem już mieć, to z głowy, więc poszedłem w jego stronę. Lubię UFC, ale kocham WWE i jeżeli jest okazja do powrotu, trzeba ją wykorzystać, jak najlepiej. Konfrontacja była zakryta, a ja starałem się być pierwszą osobą, z którą Brock mógłby walczyć po powrocie z UFC. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy korzystając z nadarzającej się sytuacji.

W drodze do WrestleManii 30, The Undertaker planował kontynuować swoją zwycięską ścieżkę, ale booking został zmieniony w dniu wydarzenia:

Kiedy dotarłem do budynku dowiedziałem się o zmianie zakończenia walki. Siedziałem w garderobie całkiem sam. W mojej głowie pojawiały się rzeczy, które chcę zrobić. W pewnym momencie zauważyłem wchodzącego Vince’a, wiedziałem, co się stanie. On nie przychodził do nas. Zazwyczaj jeżeli coś potrzebuje, to wysyła kogoś. Kiedy już był u mnie powiedziałem – Wiem, że zmieni się zakończenie walki. On odpowiedział, że chce, aby Brock zakończył mój streak, bo jeżeli on tego nie dokona, to komu może się udać? Zawsze myślałem, że pojawi się moment, w którym zostanę poproszony o przysługę, tak się właśnie stało.

Taker miał nadzieję, że jeśli Streak zostanie przerwany, to pozwoli młodemu wrestlerowi wznieść się na wyższy poziom. The Phenom otwarcie zakwestionował decyzję McMahona wybierając Lesnara do zakończenia serii:

Chciałem zachować, to dla kogoś, kto tego potrzebował. Gdybym miał zamiar przerwać streak, chciałbym się upewnić, że będzie to zrobione przez właściwą osobę. Po zastanowieniu myślę, że Brock tego potrzebował. Został stworzony do pokonania mnie. Nie wydaje mi się, aby to mogło podnieść jego pozycję w firmie. Zapytałem Vince’a, czy Brock jest tym gościem, co przerwie moją serię? Chodzi mi o, to czy Bestia wzniesie się na wyższy poziom? Gdybym miał wybór wolałbym się podłożyć Romanowi Reignsowi, ponieważ Brock miał już swoją historię w WWE, a także w UFC, gdzie zżarł wszystkich. Nie byłem w stu procentach pewien do tego, czy Brock jest właściwym facetem. Uwielbiam Lesnara, ale to powinien być ktoś inny.