Jon Moxley w podcaście Renee Paquette opowiada o pracy dla WWE, TNT Champion Darby Allin o porównaniu do Jeffa Hardy’ego oraz swojej pasji, Konnan chwali segment AEW w Las Vegas

» Była prezenterka WWE Renee Young (Renee Paquette) za pośrednictwem Instagrama opublikowała pierwsze zdjęcie swojego brzucha. Wiadomość o ciąży Renee została ogłoszona przez jej męża, AEW World Championa Jona Moxleya podczas AEW Dynamite.

Od tego momentu Renee otrzymała wiele wiadomości od społeczności wrestlingowej. Na początku tygodnia Moxley był pierwszym gościem nowego podcastu Renee o nazwie “Oral Sessions”, w którym zostały poruszone kontrowersyjne tematy:

– Klasyfikacja talentów WWE jako niezależnych wykonawców,
– Występy w The Shield
– Powód dołączenia do AEW w 2019 roku.

» AEW TNT Champion Darby Allin udzielił wywiadu dla Inside the Ropes, w którym odniósł się do porównań z Jeffem Hardym. Darby twierdzi, że mimo porównań, które w jakimś stopniu są uzasadnione, będzie starał się stworzyć własne dziedzictwo:

Czuję się z tym dobrze. Nigdy nie oczekiwałem na porównywanie mnie do Jeffa Hardy’ego. Ja jestem Darby Allin, jest jeden Darby Allin i jeden Jeff Hardy. Miło słyszeć takie komplementy.

Możliwość walki z Hardym w przyszłości:

Tak chciałbym walczyć z Hardym. Chcę wejść na ring z kimś, kto jest równie kreatywny i bookowany, jak ja. Czuję, że bylibyśmy w stanie stworzyć show. Chcę wejść do ringu z Mattem, który aktualnie pracuje w AEW.

Podczas pobytu w AEW, Allin zyskał reputację wykonawcy odpornego na ból. Cotygodniowe filmiki z deskorolką mają na celu rozwinięcie tego śmiałego aspektu w jego charakterze:

Moja tolerancja na ból, strach oraz szalone rzeczy jest bardzo wysoka. Więc to, co jest na poziomie podstawowym, dla mnie bezpieczne, może być niezwykle niebezpieczne dla kogoś innego. Po prostu siedzę i daje mi, to dodatkową przewagę, ponieważ jestem niższym facetem wchodzącym na ring. Jestem nieustraszony i nie mówię tego tylko po przez słowa. Tą cechę prezentuję każdego tygodnia, dlatego te filmy dla mnie wiele znaczą. Mogę pokazać światu, że potrafię skopać tyłek samemu sobie, więc czemu miałbym tego nie zrobić komuś?

27-latek chce wystąpić w main evencie podczas AEW PPV:

Chcę, aby TNT Championship było jedną z najważniejszych rzeczy w profesjonalnym wrestling. Chcę być w main evencie na PPV. Tak więc moim największym zmartwieniem jest mistrzostwo TNT, a następnie udział w PPV.

Podczas nadchodzącej edycji Winter is Coming na AEW Dynamite, Allin i Cody Rhodes zmierzą się z członkami Teamu Taza (Ricky Stars i Powerhouse Hobbs).

» Kilka tygodniu temu podczas AEW Dynamite, The Inner Circle udali się w podróż do Las Vegas, aby uczcić przyjęcie nowych członków do frakcji, MJF i Wardlow. W trakcie jazdy z limuzyny wydobywał się dym. Konnan niedawno ujawnił, że pierwotny plan zakładał, iż członkowie Inner Circle mają potwierdzić informację o paleniu marihuany. Jednak nie odnieśli się do tego ze względu na obecność a legal girl from the Jacksonville Jaguars”.

Jeśli otwieramy limuzynę i wydobywa się z niej dym, jak myślisz, co tam robimy? Pieczemy pianki? Próbowaliśmy przekonać fanów do tego, że palimy marihuanę, ale mieliśmy w limuzynie legal girl z Jacksonville Jaguars, więc nie doszło do tego. Chris Jericho próbował, ale nie mogliśmy nic z tym zrobić. Próbował przekroczyć granicę i wmówić wszystkim, że ja tylko spożywam alkohol i palę 😀 Więc byłem tym zainteresowany i przekazałem AEW rekwizyty, które użyli do produkcji segmentu. To, co robią jest na najwyższym poziomie. Musiałem podpisać milion rzeczy, aby z nimi współpracować. Musiałem przejść testy na COVID. Traktowano mnie bardzo dobrze, umieścili mnie w ładnym hotelu. Wyrazy uznania dla nich.