Dolph Ziggler: “Nie jestem wielkim fanem pro-wrestlingu”, Plany WWE na feud Romana Reignsa z Danielem Bryanem, Problemy zdrowotne D-Von Dudleya

» Dolph Ziggler od dawna jest gwiazdą WWE. Całe to doświadczenie w branży pro wrestlingowej najwyraźniej nie uczyniło go fanem sportu, któremu poświęcił tyle czasu. Podczas Talking Smack Dolph Ziggler mówił o swojej obecnej sytuacji. Przychodzi do pracy, bo płacą mu dużo pieniędzy. Nie ma znaczenia, co robi, ponieważ nie jest nawet fanem wrestlingu. On nawet tak naprawdę nie ogląda pro-wrestlingu. Chce po prostu „skopać tyłek i wygrać”, o ile nie naruszy kontraktu.

Przyszliśmy dzisiaj do pracy. Więc tak to się zaczyna. Pojawiasz się, wykonujesz swoją pracę. Chodzi mi o to, że nie chciałbym naruszyć kontraktu, ponieważ zarabiam sporo pieniędzy, bez względu na to, czy to ona na jeden dzień, czy nawet rozmowa z wami (wskazuje na Heymana i Braxtona), co jest świetne. Najpierw pieniądze, upewnij się, że pojawisz się i otrzymasz zapłatę, a następnie pokaż wszystkim, dlaczego zarabiasz więcej niż wszyscy inni, którzy mogą przebywać w budynku w tym czasie. SmackDown – nie oglądam wrestlingu, nie jestem wielkim fanem. Przychodzę do pracy, żeby skopać tyłek i wygrać.

Show Off prawdopodobnie uciął krótkie, heelowe promo. W tym, co mówił Dolph Ziggler, mogło być też trochę prawdy. Spędził dużo czasu w WWE udowadniając, że jest na najwyższym poziomie. Wygląda na to, że Ziggler i Robert Roode są w kolejce do title shota SmackDown Tag Team po pokonaniu Street Profits.

» Według Wrestling Observer Radio, Daniel Bryan ma zmierzyć się z mistrzem WWE Universal Romanem Reignsem na Royal Rumble pod koniec stycznia. Doniesienia o tym sporze pojawiły się na początku tego miesiąca, ale ramy czasowe dla tego nie były wtedy znane. W tej chwili Reigns wydaje się być zaangażowany w feud z Kevinem Owensem po tym, jak Owens pokonał Jeya Uso na piątkowym SmackDown. Owens podczas Talking Smack starł się z Paulem Heymanem.

Wiesz, kim jestem, Paul? Nie jestem dobrym facetem, nie jestem złym facetem, jestem facetem, który pokona Romana Reignsa i odbierze mu Universal Championship.

Powiedział wtedy Kevin Owens. Reigns odpowiedział, że KO zwraca na siebie uwagę. Bryan zmierzył się z WWE Intercontinental Champion na SmackDown w tym tygodniu, przegrywając przez count-out. Dave Meltzer zauważył, że pomimo przegranej, prawdopodobnie Vince McMahon będzie starał się zbudować Bryana po gali TLC. Ponieważ Bryan jest w creative teamie SmackDown, Meltzer zasugerował, że będzie miał więcej do powiedzenia na temat tego, jak może feud rozegrać.

» WWE Hall of Famer D-Von Dudley jest producentem WWE. Jest dużą częścią tego, co dzieje się za kulisami w federacji, gdy pomaga w zestawianiu meczów. Niestety, Dudley ma problemy zdrowotne, które spowodowały jego nieobecność. W ostatnim odcinku swojego podcastu Table Talk D-Von Dudley ogłosił, że nie ma pracy, ponieważ boryka się z problemami zdrowotnymi. Nie sprecyzował, jakie to były problemy. Bayley, która była gościem jego podcastu, zapytała D-Vona, jak się czuje. D-Von odpowiedział, że „wisi tam”. Powiedział również, że „ma nadzieję, że wkrótce wróci”. Tego dnia spotkał się z lekarzem i powiedział, że „to było trochę trudne”. Miejmy nadzieję, że D-Von Dudley poradzi sobie z każdym problemem. WWE z pewnością przyda się jego doświadczenie za kulisami.