Tessa Blanchard prowadziła zaawansowane rozmowy z federacją NWA

Tessa Blanchard prowadziła zaawansowane rozmowy z federacją NWA w sprawie dołączenia do “nowo powstałej” kobiecej dywizji.

Portal Fightful Select informuje, że w czerwcu przedstawiciele federacji NWA kontaktowali się z Tessą Blanchard w sprawie potencjalnej współpracy. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy konkretna propozycja została przedstawiona wrestlerce, ale nie od dziś wiadomo, że każda organizacja wrestlingowa chciałaby pracować z Tessą.

Z raportu wynika, że na obecną chwilę nie udało się osiągnąć porozumienia pomiędzy obiema stronami, więc prowadzone są dalsze rozmowy. Od momentu zakończenia współpracy z Impact Wrestling, Tessa Blanchard nie była zainteresowana współpracą z jakąkolwiek federacją wrestlingową. Na początku 2021 roku pojawiły się plotki na temat pracy Dagi oraz Tessy w All Elite Wrestling, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Kilka miesięcy temu Blanchard przeprowadziła się do Teksasu, gdzie regularnie trenuje, ale nie wiadomo, kiedy zdecyduje się na powrót do kwadratowego pierścienia.