Uwaga na Spoilery! Zapowiedziane pojedynki na RAW, Ricochet w Impact Wrestling?, Kolejne gwiazdy zawitają na Impact Wrestling, Halloweenowy odcinek Fashion Files

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że w Royal Farms Arena w Baltimore odbędą się takie pojedynki jak:

RAW Women’s Championship
Alexa Bliss(c) vs Mickie James

Singles Match
Finn Balor vs Cesaro(w/Sheamus)

Singles Match
Kane vs Seth Rollins(w/Dean Ambrose)

Singles Match
Bayley vs Alicia Fox

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że federacja Impact Wrestling prowadzi aktualnie rozmowy z byłym zawodnikiem Lucha Underground Ricochetem, który aktualnie jest wolnym agentem. Zawodnik ten będzie mógł wystąpić w telewizji nie wcześniej niż dopiero 16 stycznia, czyli po wygaśnięciu 90-dniowej klauzuli. A wy, gdzie wolelibyście oglądać Ricocheta?

» Według najnowszych informacji w niedalekiej przyszłości na Impact Wrestling pojawią się takie postacie jak:
Zawodniczka, którą wielokrotnie mogliśmy oglądać podczas odcinków NXT & Córka WWE Hall of Famera, czyli Tessa Blanchard oraz były zawodnik Lucha Underground Sami Callihan.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy nowy Halloweenowy odcinek Fashion Files, który został nagrany na podstawie kilku horrorów w tym: IT oraz The Blair Witch Project