Szczegóły oskarżeń Ashley Massaro skierowanych do Vince’a McMahona tuż przed jej samobójstwem

Przed śmiercią była zapaśniczka WWE, Ashley Massaro wydała oświadczenie, w którym oskarżyła Vince’a McMahona o seksualne wykorzystywanie jej i innych zapaśniczek.

Wczoraj niepublikowane oświadczenie zostało opisane przez serwis VICE News. Zostało ono upublicznione przez prawników Massaro, Konstantine’a Kyrosa i Ericę Mirabellę w 2017 roku, jako część oświadczenia pod przysięgą w ich pozwie przeciwko WWE, dotyczącym postępowania firmy w przypadku wstrząsów mózgu.

W oświadczeniu Massaro twierdziła, że została odurzona i zgwałcona przez osobę podającą się za lekarza wojskowego w bazie w Kuwejcie, podczas gali Tribute to the Troops w 2006 roku. Ashley powiedziała, że McMahon przeprosił za to, przez co przeszła, ale nalegał, aby nie ujawniała incydentu, ponieważ zrujnowałoby to relacje WWE z wojskiem.

Twierdzenie Massaro, że McMahon żerował na zapaśniczkach, nie zostało uwzględnione w oświadczeniu pod przysięgą. Jej prawnicy ostatecznie pominęli to, ponieważ nie było to istotne dla głównych roszczeń w pozwie, w którym ją reprezentowali, co dotyczyło wstrząsów mózgu.

Ashley powiedziała, że McMahon pisał proma „z wyraźnym zamiarem zrujnowania jej kariery” po tym, jak próbował uprawiać z nią seks w pokoju hotelowym późno w nocy. Massaro odrzuciła propozycję, mówiąc McMahonowi, że nie czuje się dobrze.

„Ponadto, po tej nocy, za każdym razem, gdy przechodziłam obok niego, wygłaszał wulgarne komentarze seksualne, które wyraźnie miały na celu sprawić, że poczuję się niekomfortowo” – powiedziała Massaro.

Dodała, że McMahon był znany z tego typu zachowań. Jej oświadczenie, które zostało pozyskane przez VICE News, można przeczytać poniżej:

„Podczas mojego pobytu w WWE, obserwowałam Vince’a McMahona obściskującego się z innymi divami w szatni, ale nigdy nie zwrócił na mnie uwagi i założyłam, że nie jestem w jego typie. Zmieniło się to po opublikowaniu okładki Playboya z moim udziałem. Miałam szczęście, że pozwolono mi latać firmowym odrzutowcem i zatrzymywać się w tych samych hotelach, co kadra kierownicza przez pewien czas, dzięki czemu mogłam szybciej wrócić do domu i spędzać więcej czasu z córką. Przy jednej z takich okazji, Vince próbował zabrać mnie ze sobą do pokoju hotelowego późno w nocy, a ja czułam się wyjątkowo niekomfortowo. Zaczął bez przerwy dzwonić na hotelowy telefon oraz na mój telefon komórkowy. Zadzwoniłam do Kevina Dunna, żeby wyjaśnić sytuację, a on powiedział, że powinnam powiedzieć Vince’owi, że nie czuję się dobrze i że następnego dnia zobaczę go w telewizji, więc tak zrobiłam”.

„Natychmiast po tej nocy, Vince McMahon zaczął pisać dla mnie proma. Vince nie pisze prom dla wrestlerek, to zadanie działu kreatywnego i z pewnością w normalnych okolicznościach nie napisałby ich dla mnie. Ale to zrobił, a promo zostało napisane z wyraźnym zamiarem zrujnowania mojej kariery. Przyniosłam pierwszy scenariusz napisany dla mnie przez Vince’a do pracownika WWE, odpowiedzialnego za Creative Team w tamtym czasie – Michaela Hayesa – a on powiedział: „Nie mówisz tego, kto to napisał?” i powiedziałam mu, że zrobił to Vince. Powiedział: „Cóż, dzieciaku, to są przerwy”, co oznacza, że Vince chciał zakończyć moją karierę i zniszczyć moją reputację, gdy odchodziłam. Jest znany z tego typu zachowań i zrobił to również z (anonimową wrestlerką) po jej odejściu z WWE. Ponadto po tamtej nocy, za każdym razem, gdy przechodziłam obok niego, wygłaszał wulgarne komentarze seksualne, które wyraźnie miały na celu sprawić, że poczuję się niekomfortowo”.

Ashley Massaro zmarła w wyniku samobójstwa w maju 2019 roku , mając zaledwie 39 lat. Była związana z WWE w latach 2005-2008.

WWE twierdziło po jej śmierci, że McMahon i kierownictwo WWE nigdy nie zostali poinformowani o jej oskarżeniu o gwałt, którego sprawcą miał być człowiek, który podawał się za lekarza wojskowego.

Poniżej tekst, w którym możecie przeczytać o tym więcej 

Były dyrektor najwyższego szczebla twierdzi, że wiedział o zarzutach Ashley Massaro wobec WWE

Wczoraj, Edward Brennan, prawnik Johna Laurinaitisa, powiedział VICE News, że kierownictwo WWE było świadome zarzutu gwałtu. Laurinaitis twierdził, że przestrzegano odpowiednich protokołów i nie było tuszowania sprawy.

VICE donosi, że „Służba Wywiadu Kryminalnego Marynarki Wojennej” wszczęła dochodzenie w sprawie zarzutu Massaro w czerwcu 2019 roku, ale dochodzenie zostało zamknięte w styczniu 2020 roku, a dalsze informacje nie zostały podane do wiadomości publicznej.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl