Czas dokończyć historię – Cody Rhodes vs Roman Reigns oficjalnie na WrestleManii

Podczas konferencji prasowej przed Wrestlemanią 40, Roman Reigns stwierdził, że teraz to on będzie decydował, z kim chce zawalczyć. Bez większego zawahania wybrał The Rocka.

Rock pojawił się na stage’u i spróbował uargumentować, dlaczego Reigns vs. Rock będzie największą walką w historii Wrestlemanii. W tym celu pokazał drzewo genealogiczne swojej rodziny (jak i rodziny Reignsa oczywiście). Panowie podali sobie ręce i uściskali się. Wówczas przerwał im Cody Rhodes.

„The American Nightmare” stwierdził, że to nie Roman Reigns będzie decydował o wszystkim, ponieważ to nie on wygrał Royal Rumble Match, a właśnie Rhodes. Cody wybrał Romana jako swojego przeciwnika na WM.

Wściekły Reigns wymienił się „uprzejmościami’ z Codym, gdzie oczywiście padły teksty o rodzinach. Cody stwierdził, że dziadkowie Reignsa wstydziliby się zarówno za niego, jak i za Rocka. Wtedy przed szereg wyszedł Johnson. Dwayne postawił sprawę jasno – jeżeli Cody Rhodes wspomina rodzinę Reignsa, wspomina też rodzinę The Rocka.

Na koniec Rocky policzkuje Rhodesa. Panowie zostają rozdzieleni i udają się na zaplecze. Tam Rock każe Tripe H-owi naprawić to wszystko, bo jeśli nie, to oni (w domyśle Reigns i Rock) wezmą sprawy w swoje ręce.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl