Po oskarżeniach Janel Grant, Bret Hart stracił wszelki szacunek, jakim kiedyś darzył Vince’a McMahona

Bret Hart po raz pierwszy publicznie skomentował sytuację w opublikowanym w piątek wywiadzie dla portalu Slate. Oświadczył, że powie swoją prawdę i nie martwi się uczuciami McMahona, ponieważ McMahon nigdy nie przejmował się jego uczuciami.

„Jestem zawstydzony, że tak dobrze o nim myślałem”.

Janel Grant, była pracownica WWE, w swoim pozwie oskarża McMahona o znęcanie się fizyczne i emocjonalne, napaść na tle seksualnym i handel ludźmi w celach seksualnych. McMahon, WWE i John Laurinaitis zostali wymienieni jako oskarżeni.

W odpowiedzi na zarzut zawarty w pozwie, w którym McMahon „rzekomo wypróżniał się na głowę i plecy Grant, gdy była gwałcona przez innego mężczyznę”, Hart nazwał to „chorym i obrzydliwym zachowaniem”.

„Kiedy pojawia się w twojej głowie taka wizja, stwierdzasz: „To zbyt chore i obrzydliwe, żeby naprawdę to sobie wyobrazić”.

Pozew Grant obejmuje wiadomości tekstowe, które były wysyłane przez McMahona.

„Są w stylu Vince’a” – powiedział Hart.

„Hitman” przekazał Slate’owi, że wykorzystywanie seksualne to coś, o czym szeptano podczas jego pracy w branży wrestlingowej.

„Nie sądzę, że jest to jedyny przypadek tego rodzaju „drapieżnego” zachowania. Myślę, że takie przypadki zdarzały się wszędzie”.

Hart uważa, że zarzuty Grant są czymś, z czym McMahon zawsze będzie kojarzony.

„To jak z Jeffreyem Dahmerem, Harveyem Weinsteinem czy Jeffreyem Epsteinem: „Vince będzie żartem, będzie wspominany w celach humorystycznych, a ty pokręcisz głową, słysząc szokującą zawartość jakiegoś dowcipu na temat: „Co zrobił Vince McMahon?”. Zawsze będzie kojarzony z tą historią, zwłaszcza gdy staje się ona coraz większa i większa”.

Dodał, że kilka miesięcy temu na konwencji przeprosił byłą sędzinę WWE, Ritę Chatterton, za to, że nie uwierzył jej oskarżeniu o gwałt w 1986 roku. W 2022 roku, Vince zgodził się zapłacić Chatterton wielomilionową ugodę, aby ta go nie pozwała. McMahon powiedział, że nadal zaprzecza twierdzeniom Chatterton, ale zdecydował się uniknąć kosztów postępowania sądowego.

„Przeprosiłem z głębi serca i powiedziałem jej: „Wierzę, że to, co ci się przydarzyło, jest prawdą. Przepraszam, myliłem się”.

Po wywiadzie, Bret Hart wysłał autorce wywiadu, Josephine Riesman, następującą wiadomość tekstową:

”Myślę, że pomimo wszystkich problemów, jakie kiedykolwiek miałem z Vincem, wiem, że w głębi duszy zawsze go szanowałem, ale teraz, wiedząc, jakim stał się „dziwakiem”, nie mam do niego absolutnie żadnego szacunku. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek mógł uścisnąć mu dłoń. To zbyt przerażające”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl