Konfrontacja Rhei Ripley z Becky Lynch na WrestleMania XL Press Event

Odkąd Rhea Ripley zdobyła tytuł rok temu, pokonała każdą przeciwniczkę na swojej drodze oprócz Becky Lynch.

Irlandka ma dalekosiężne plany, jeśli chodzi o mistrzostwo należące do „Mami”. Zamierza wrócić do dawnej formy i odzyskać złoto. Kilka tygodni temu doszło nawet do konfrontacji pomiędzy kobietami.

Rhea ostatnimi czasy zajęta była Nią Jax, ktora zaatakowała ją 2 tygodnie z rzędu. Panie zmierzą się ze sobą na Elimination Chamber.

Ripley na WrestleMania XL Press Event wyjawiła, kto może być jej przeciwniczką na największej z gal. Była także zaskoczona, że Bayley odwróciła się od swojej przyjaciółki Iyo Sky i to właśnie z nią zawalczy na Wrestlemanii.  O sobie powiedziała jedynie, że w drodze do Wrestlemanii ma tylko jeden przystanek i jest nim Elimination Chamber.

Wtedy pojawiła się Becky Lynch i powiedziała, że zakwalifikowała się do Elimination Chamber Matchu i że kiedy go zwycięży, ruszy na Rheę. Sytuacja zaczęła robić się gorąca. Na szczęście pojawił sie Adam Pearce i rozdzielił kobiety.

Sprawy pomiędzy Rheą a Becky nabierają rumieńców. Jak myślicie? Czy uda się Irlandce zwyciężyć w Elimination Chamber i odzyskać tytuł na Wrestlemanii XL?

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl