SmackDown 09.02.2024 – Zapowiedź

Czas na pierwszą tygodniówkę od WWE po wczorajszej konferencji prasowej dotyczącej Wrestlemanii 40. Do „Największej ze scen” czasu coraz mniej, a temperatura z pewnością będzie tylko rosnąć. Zapraszamy na zapowiedź dzisiejszego odcinka SmackDown!

„Niebieska” gala odbędzie się w Spectrum Center w Charlotte, w stanie Karolina Północna. Oto co zapowiedziało WWE na dzisiejszy wieczór:

Triple H wypowie się o konsekwencjach wczorajszej konferencji

Ubiegłej nocy Cody Rhodes ogłosił, że na Wrestlemanii zmierzy się z Undisputed Universal Championem Romanem Reignsem. Ta szokująca deklaracja wywołała spięcie pomiędzy Rhodesem, Reignsem, The Rockiem oraz Sethem Rollinsem. „American Nightmare” został spoliczkowany przez „People’s Champa”, co spowodowało awanturę.
Dziś wieczorem  Triple H opowie o konsekwencjach tego wydarzenia dla SmackDown. Co ma do powiedzenia COO? Przekonamy się już niebawem!

Bayley skomentuje swoje odejście z Damage CTRL

W zeszłym tygodniu, zwyciężczyni żeńskiego Royal Rumble Matchu, rzuciła wyzwanie Iyo Sky na Wrestlemanii, wcześniej rozprawiając się z Kabuki Warrior z pomocą pałki. Oczywiście oznacza to odejście „The Role Model” z frakcji, którą sama założyła. Czy dojdzie do kolejnej konfrontacji z Japonkami? Sprawdzimy już dzisiaj!

Dunne & Bate vs. #DIY o pretendentów do Undisputed Tag Team Championship

Piątkowego wieczoru, Brytyjczycy staną naprzeciw #DIY w walce o miano pretendentów do walki z The Judgement Day na Elimination Chamber. Na swojej drodze Dunne i Bate wyeliminowali LWO, Pretty Deadly oraz Angela z Humberto. #DIY natomiast rozprawili się z New Day, Imperium oraz Creed Brothers.
Który z tag teamów zyska szansę na zdobycie „złota”?

Bianca Belair vs. Michin w Elimination Chamber Qualifying Matchu

Droga do Wrestlemanii trwa pełną parą, a zarówno Bianca, jak i Michin chcą zdobyć na nią bilet poprzez Elimination Chamber. Jak dotąd tylko Becky Lynch zapewniła sobie prawo walki w Komorze Eliminacji, której zwyciężczyni zmierzy się z Rheą Ripley na „Największej ze scen”.
Bianca Belair zbliży się do kontynuowania swojej passy zwycięstw na Wrestlemanii? A może to Michin zbliży się do swojego pierwszego tytułu?