Dzisiejszy odcinek SmackDown odbędzie się w Nationwide Arena w Columbus, w stanie Ohio.
Będzie to pierwsza niebieska tygodniówka po arabskiej gali Crown Jewel. Zapewne kilka feudów będzie kontynuowanych, z pewnością pojawią się także nowe.
Oto co zapowiada WWE na swojej oficjalnej stronie:

Bayley wypowie się na temat przyszłości Damage Control


Damage CTRL było przedmiotem wielu spekulacji po szokujących wydarzeniach mających miejsce na Crown Jewel, gdzie Kairi Sane powróciła, aby pomóc mistrzyni kobiet WWE Iyo Sky pokonać Biancę Belair.
Nikt nie wydawał się bardziej zaskoczony ponownym pojawieniem się „The Pirate Princess” niż Bayley, która – jak przypomniał Michael Cole – była osobą odpowiedzialną za wyeliminowanie Sane z WWE ponad trzy lata temu.
Co oznacza ponowne spotkanie Sky – Sane dla Damage CTRL? Dzisiejszej nocy Bayley wypowie się się na temat przyszłości grupy.

 

LA Knight zmierzy się z Graysonem Wallerem


Świeżo po przytłaczającej porażce na Crown Jewel z Romanem Reignsem, LA Knight trafia do kwadratowego pierścienia, by zmierzyć się z Graysonem Wallerem.
Waller nie poradził sobie dużo lepiej na Crown Jewel, ponieważ The Miz oraz gwiazda filmowa z Arabii Saudyjskiej Ibrahim Al Hajjaj, ośmieszyli „Arrogant Aussie”, co zostało zwieńczone przez wspomnianego aktora, który poczęstował Wallera People’s Elbowem.

 

Bobby Lashley chce poskromić Carlito


Bobby Lashley i The Street Profits mają misję zniszczenia LWO odkąd połączyli siły. Teraz Lashley i Carlito znajdą się w centrum uwagi, gdy rzucą się sobie do gardeł na niebieskiej tygodniówce.
W ostatnim pojedynku Angelo Dawkins i Montez Ford pokonali Carlito i Santosa Escobara. Trochę intrygi da się wyczuć po tym jak B-Fab zaprosiła Lashleya na spotkanie za kulisami tydzień temu.
Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Czy B-Fab namiesza i będzie przeciwwagą dla Zeliny Vegi? Tego dowiemy się już za kilka godzin!

 

pictures via WWE