SummerSlam usunięte z ramówki Extreme Sports – co z Payback?, Chris Jericho o tym czy zobaczymy jeszcze Mike’a Tysona w AEW

» Niemiłe informacje dla polskich fanów WWE przekazał wczoraj za pośrednictwem Facebooka, Paweł “Boryss” Borkowski. Jego wiadomość brzmiała następująco:

“Nasze nagranie SummerSlam zostało odwołane. Nie znam przyczyn, więc nie odpowiem też na żadne pytania ani z tym związane, ani tym bardziej pozostałymi programami WWE na Extreme.”

Dzisiaj z kolei, przekazał aktualizację pisząc, iż SummerSlam zostało całkowicie usunięte z ramówki i zamiast gali WWE, w dniu dzisiejszym o godz. 20:00 zostanie wyemitowane Nitro World Games.

Wywołało to lawinę spekulacji i wielu fanów zmartwiło się, że może to oznaczać koniec WWE w Extreme. Paweł Borkowski w komentarzach na Facebooku napisał jednak, że tygodniówki pozostają w wewnętrznej ramówce, niestety nic nie może napisać jeszcze na temat Payback, które na żywo odbędzie się w najbliższą niedzielę.

W prywatnej rozmowie, “Boryss” przekazał nam, że sam nie zna powodu takiego działania i że wina nie leży po stronie Extreme. Pozostaje zatem czekać na dalsze aktualizacje i mieć nadzieję, że brak SummerSlam to jedynie jednorazowa pomyłka.

» Po zakończeniu ostatniego AEW Dynamite, Chris Jericho jak co tydzień prowadził swoje Saturday Night Special. Na pytanie odnośnie przyszłości Mike’a Tysona w All Elite Wrestling odpowiedział:

“Oczywiście nadal rozmawiamy z Mikiem i w ten czy inny sposób to rozwiążemy.” – sugerując oczywiście dalszy rozwój programu Tyson-Jericho.

“Demo God” odpowiedział też na ciekawe pytanie jednego z fanów, odnośnie tego, którą z legend, które już odeszły, chciałby najbardziej zobaczyć w AEW:

“Eddie Guerrero, Owen Hart na pewno. Bardzo chciałbym, aby Owen zrobił coś z nami, gdyby nadal żył.”

Kontynuując temat zmarłych wrestlerów, Jericho wyznał, że nie wie co dziś powiedziałby Chrisowi Benoit, ale wie co powiedziałby Eddiemu Guerrero. Mianowicie to, że za nim tęskni, chciałby, żeby tu wciąż był, że ma wspaniałą parę córek, wspaniałą żonę i wszyscy go kochają oraz za nim tęsknią.