Były Intercontinental Champion komentatorem NXT?, Szczegóły dotyczące kontraktu WWE z City Of Orlando, Duża walka zapowiedziana na następne Impact Wrestling

» Były mistrz Interkontynentalny i lider stajni Nexus, Wade Barrett ma dołączyć w tym tygodniu do obsady komentatorskiej WWE NXT. Według Pro Wrestling Sheet, Barrett nie podpisał umowy na pełen etat, lecz jest to na razie jedynie jednorazowy deal. Przypomnijmy, że po raz pierwszy zawodnik ten podpisał kontrakt z WWE w roku 2007, a opuścił federację w 2016. Od tego czasu, Barrett skupił się na karierze aktorskiej i niewiele zrobił w świecie wrestlingu, poza byciem komentatorem NWA. Jak sam wyznał jakiś czas temu, powrót do ringu nie jest jego celem. A, czy zostanie komentatorem NXT na dłużej? O tym będziemy Was informować na bieżąco.

» Greg Angel z Spectrum News 13 jako pierwszy poinformował o szczegółach umowy WWE z miastem Orlando. Zgodnie z umową, obowiązuje ona przez 78 dni do 31 października. Federacja płaci 200,000 dolarów za wynajem areny Amway Center. Po rozbiciu, jest to 12,500 dolarów za gale PPV, 10,000 dolarów za tygodniówki RAW i SmackDown, 7,500 dolarów za dowolne dni w których personel WWE pracuje w budynku oraz 2,500 dolarów, gdy w obiekcie nie jest wykonywana żadna praca. Kolejne wydarzenie PPV w Amway Center po Payback odbędzie się 27 września.

» W tym tygodniu w Impact Wrestling, na otwarte wyzwanie Eddiego Edwardsa odpowiedział Rob Van Dam. Legenda ECW przegrała owe starcie, natomiast do kolejnej walki o tytuł IMPACT World Championship, mistrza wyzwał Eric Young. Tym samym zostało potwierdzone, że podczas przyszłotygodniowego odcinka Impact odbędzie się title match między Edwardsem a Youngiem. Zobaczymy też takie walki jak:

– Madman Fulton & Ace Austin vs Dez & Wentz

– Sami Callihan vs Rob Van Dam

– Rhino (i prawdopodobnie Heath) vs Reno Scum

– Taya Valkyrie vs Rosemary (Winner Takes All Match z włączeniem Johna E Bravo)