Stephanie McMahon wspomina o All Elite Wrestling, Nieobecność The IIconics na Money in the Bank, Problemy federacji Impact Wrestling

» WWE Chief Brand Officer Stephanie McMahon odbyła spotkanie z gwiazdami WWE przed rozpoczęciem wczorajszej gali PPV Money in the Bank – podaje F4Wonline. Przemówienie Stephanie odnosiło się do All Elite Wrestling jako konkurencyjnej firmy. Wzmianka o AEW jest interesująca i może być znakiem, że urzędnicy WWE naprawdę martwią się o swoją przyszłość oraz konkurencję. Warto odnotować, że w przeszłości podczas wygłaszanych przemówień nikt nie przejmować się konkurencją, która praktycznie nie istniała.

» Portal PWInsider.com informuje, że podczas kick offu poprzedzającego główną galę WWE Money in the Bank miało odbyć się starcie z udziałem WWE Women’s Tag Team Champions The IIconics oraz Asuki i Kairi Sane. Niestety na podstawie ostatnich rozmów urzędnicy WWE doszli do wniosku, że lepiej będzie jeśli takowe starcie nie odbędzie się.

» W zeszłym tygodniu fani Impact Wrestling przegapili większość walki wieczoru z udziałem Richa Swanna i Michaela Elgina, ponieważ na Pursuit pojawiła się 24 minutowa przerwa dotycząca latarek, noży oraz sprzętu wędkarskiego. Federacja opublikowała oficjalny komunikat w tej sprawie razem z przeprosinami udostępniając ostatni odcinek w swojej aplikacji Impact Plus.